Kapat
Petrol Ofisi Bonus Kampanyası
Akaryakıt 115 views 0

Petrol Ofisi Bonus Kampanyası

Garanti Bankası bu defa da Petrol Ofisi ile yapmış olduğu anlaşma ile karşımıza çıkıyor. Türkiye’nin önde gelen akaryakıt firmalarından olan Petrol Ofisi’nde farklı günlerde ve bir seferde 4 defa 100 TL ve üzeri harcama yaptığınız takdirde 30 veya 40 TL bonus kazanabilirsiniz. Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile kampanyaya katılıp 40 TL, SMS ile katılmanız durumunda ise kazanacağınız bonus 30 TL’dir. Haydi siz de en yakın Petrol Ofisi istasyonuna uğrayın, aracınızı akaryakıtla, cebinizi bonusla doldurun!

Kampanya Koşulları;

16.04.2017-31.05.2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanya yalnızca Bonus üyesi olan Petrol Ofis’lerinde geçerlidir. Kampanya farklı günlerde tek seferde 100 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt alımlarında geçerlidir. Aynı gün içinde 4 defa 100 TL’lik harcama yapılması durumunda yalnızca ilk harcama kampanyaya dahil olacaktır. Müşteri bazında olan bu kampanyada Bonus Flaş ile maksimum 40, SMS ile maksimum 30 TL bonus kazanılabilir. 07.06.2017-17.06.2017 tarihleri arasında kazanılan bonuslar yalnızca otogaz ve akaryakıt alımında kullanılmalıdır. Kullanılmayan bonuslar otomatik silinecek, müşteriler hak iddia edemeyecektir. Bonus özelliği taşıyan diğer bankalara ait kartlar 07.06.2017 ile 17.06.2017 tarihleri arasında Petrol Ofisi istasyonlarından yaptıkları alışverişlerde indirim kazanabilecek, indirimler ise extreye yansıtılacaktır. Bonus, money, Flexi, diğer banka bonus kartları ( Burgan Bonus, Ptt Bonus ve Fibabanka Bonus dışında) Bonus Business, Easy Kartlar, Garanti Bankası personeli ve paracard dahildir. Sanal pos işlemleri, sanal kart işlemleri, mail order, vadeli taksit, taksitli işlmler ve bonus kullanımları kampanya kapsamı dışındadır. Bonusnet bankalarına dair bilgiye www.bonus.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Şahıs şirketi sahibi olan kart müşterilerinin katılımı Bonus Flaş ile, tüzel müşterilerin ise SMS ile kabul edilmektedir. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan evvel aşağıdaki şekilde mesaj göndermeleri gerekmektedir.

  • Garanti bankası için POAS yazarak 3340’a,
  • Deniz Bank Bonus için POAS yazarak 3280’e,
  • TEB Bonus için POAS yazarak 4616’ya,
  • Şeker Bank Bonus için POAS yazarak 7353’e,
  • ING Bank Bonus için POAS yazarak 2205’e,
  • Türkiye Finans Happy Card için POAS boşluk kartın son 6 hanesi 2442’ye,
  • Burgan Bank Bonus için POAS yazarak 8222’ye,
  • ABank Bonus için POAS yazarak 4055’e,
  • ICBC Turkey Bonus için 05327524404’e SMS atılmalıdır.
  • Fibabanka Bonus ve PTT Bonus için de SMS ile katılım sağlanmalıdır.

Karta ödül yüklenip yüklenmediği Petrol Ofis’lerindeki Bonus Pos Cihazlarından öğrenilebilmektedir. Bonus Flexi, Flexi ve Bonus genç ile katılım sağlamak için EVETPOAS boşluk kartın son 6 hanesi 3340’a gönderilmelidir. SMS’lerin sisteme ulaşması ile kampanya katılım şartları tamamlanmış olur. SMS gönderen kullanıcılar kartın kayıtlı olduğu cep numarasından mesaj yollamalıdır. Her GSM operatörü kendi şartlarına göre ücretlendirme gerçekleştirmektedir. Garanti Bankası kampanya ile ilgili tüm haklarını saklı tutar.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  IDO Paraf Kart 10 TL İndirim Kampanyası!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.