Kapat
Parafly Ekim 2017 Kampanyaları
Parafly Kampanyaları 89 views 0

Parafly Ekim 2017 Kampanyaları

Parafly Garenta Kampanyası

Parafly ile 31 Aralık 2017 tarihine dek yapılacak olan Dizel Otomatik Renault Fluence kiralamaları için günlük 119 TL, diğer araç seçenekleri için ise %20 indirim uygulanmaktadır. Sağlanan indirimler araç kiralama esnasında uygulanmakla birlikte ertelenemez ya da başka bir işlem ile birleştirilemez.

Sözü edilen araç modeli; ait olan grubun emsali olacak şekilde kabul edilmekle birlikte, araç kiralama esnasında aynı araç grubu içerisinden farklı bir araç ile hizmet sağlanabilir, araçların özellikleri arasında bazı farklılıklar mevcut olabilir.

Bu kampanya, Garenta genel kiralama şartları, fırsatları ve stokları ile sınırlandırılmıştır. Araç kiralamaları için iptal, iade, araç değiştirme, vb. istekler için Paraf grubu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Paraf ve Garenta şirketler grubu, önceden haber vermeden kampanya şartlarına dair değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme haklarını saklı tutmaktadır. Kampanyadan faydalanabilmek için kiralama hizmeti bedelinin Parafly kampanya üzerinden ödenmesi ve bununla birlikte Kredi kartının kiralayan kişiye ait olarak görülmesi zorunludur. Kampanya içerisinde kiralanması sağlanan araçlar için marka sahibi olan firma ve kiralamayı gerçekleştiren Garenta Şubesi sorumlu tutulacaktır.

Detaylı bilgi almak için kullanıcılar 444 5 478 Garenta Rezervasyon Merkezi’ni arayarak merak ettiklerini iletebilirler. Kampanya Garenta’nın aktif olarak görülen diğer kampanyaları ile birleştirilememektedir. Garenta şirketler grubu ve Parafly, kampanya üzerinde değişiklik yapma ve iptal etme haklarını kendisinde saklı tutmaktadır.


Parafly Matraş Kampanyası

01-31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde www.matras.com adresinden ve Matraş mağazaları içerisinde yer alan Paraf POS’ cihazlarından tek seferde yapılacak olan 300 TL ve üzerindeki ilk alışveriş için 50 TL ParafPara elde edilmektedir.

Kampanya süreci içerisinde Matraş mağazalarından herhangi birisinde Parafly ile yapılacak olan yeni sezon alışverişleri için Parafly kart kullanımına özel olarak %50 indirim uygulanmaktadır. İndirim kullanımı, ödeme sırasında bir kasa görevlisi ile uygulanmakla birlikte, ekstre içerisinde herhangi bir ekstra indirim olmamaktadır.

Elde edilen ParafPara puanlar işlem gerçekleştirilen tarihten bir gün sonrasında işlem sağlanan karta yüklenmektedir ve 19 Kasım tarihine dek kullanıma aktif olmakla birlikte, kullanılmayan ParafPara’lar 20 Kasım 2017 tarihinde geri alınmaktadır.

Kampanya süreci içerisinde kullanıcı olarak bir müşteri ilk işlemi üzerinden en fazla toplamda 50 TL ParafPara elde edebilir. Paraf, ek kartlar üzerinden gerçekleştirilen ödeme işlemleri kampanyaya dahil edilmekle birlikte, Business kart kullanımı ve ParafPara ile yapılan alışverişler ile iade ve iptali sağlanan işlemler kampanyaya dahil edilmez.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Paraf Kart Estee Lauder Kampanyası!

ParafPara transfer işlemleri, ParafPara kullanımı olarak sayılmaz ve transfer sağlanan ParafPara’lar da geri alınır. Kampanyaya dair daha detaylı bilgi kullanıcılara ait slip üstünde yer alacak olmakla birlikte, geriye dönük bir yararlandırma ya da farklılık uygulanmaz. Matraş Mağazaları şirketler grubu ve Parafly, kampanya üzerinde değişiklik yapma ve iptal etme haklarını kendisinde saklı tutmaktadır.


Parafly Damat Tween Kampanyası

1-15 Ekim 2017 tarihleri içerisinde Damat Tween mağazaları ile Paraf pos cihazlarından tek seferde yapılacak olan 500 TL ve üzerindeki ilk işlemler için 50 TL ParafPara elde edilmektedir.
Elde edilen ParafPara’lar alışveriş sağlanan tarihten bir gün sonraki işlem gerçekleştirilen karta yüklenmektedir.

Kampanya süreci içinde bir müşteri en fazla bir kez toplamda 50 TL puan kazanabilir. Elde edilen ParafPara’lar 5 Kasım 2017 tarihine dek kullanılmakla birlikte kalan ParafPara’lar 06 Kasım 2017 tarihinde geri alınmaktadır. Kampanya damattween.com adresinde yapılacak işlemlerde de geçerlidir. Paraf, ek ve sanal kartlar üzerinden gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil edilmekle birlikte, Business kart ve ParafPara ile sağlanan işlemler üzerinden iade ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil edilmez.

ParafPara transfer işlemi, ParafPara kullanımından sayılmaz ve transfer sağlanan ParafPara’lar geri alınır. Kampanyaya dair detaylı bilgi müşteriye ait olan slip üstünde yer alacak olmakla birlikte, geriye dönük kullanım ya da değişiklik yapılmaz. 50 TL ve üzerindeki 2 taksitli işlemler için POS cihazından seçmeli olarak +4 taksit imkanı sunulmaktadır. damattween.com adresinden yapılacak olan 50 TL ve üzerindeki 2 taksitli işlemler için otomatik olarak +4 taksit imkanı sunulur, seçmeli işlem olmaz.

Artı taksit eklenmiş hali ile taksit sayısı en fazla 6 taksit ile sınırlandırılmıştır. Damat Tween şirketler grubu ve Parafly, kampanya üzerinde değişiklik yapma ve iptal etme haklarını kendisinde saklı tutmaktadır.


Parafly ebebek Kampanyası

1-22 Ekim 2017 tarihleri içerisinde tüm e-bebek mağazaları ile ve www.ebebek.com adresinde ParafPOS cihazlarından yapılacak olan 150 TL ve üzerindeki ilk işlemler için toplamda 15 TL ParafPara,farklı günlerde yapılacak olan ikinci işlemler için de 150 TL ve üzerindeki işlemlere toplamda 20 TL ParafPara kazanılmaktadır. Aynı günde yapılacak olan alışveriş işlemleri kampanyaya dahil edilmez.

Her kullanıcı bir kez olmak üzere toplamda en fazla 35 TL ParafPara elde edebilir. Elde edilen ParafPara’lar 5 Kasım 2017 tarihine dek kullanılabilmekle birlikte, kalacak olan ParafPara’lar 6 Kasım 2017 tarihinde geri alınmaktadır. Business kart kullanımları, ParafPara üzerinden gerçekleştirilen işlemler ile ürün iade ve iptal etme işlemleri kampanyaya dahil edilmez.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Parafpara ile Aytemiz Akaryakıt Kampanyası!

ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmaz ve transfer sağlanan ParafPara’lar direkt olarak geri alınır. Kampanyaya dair daha detaylı bilgiler ilgili müşteriye ait olan slip üstünde yer almakla birlikte geriye dönük kullanım ya da değişiklik yapılmaz. Kampanya içerisinde 100 TL ve üzerindeki 2 taksitli alışverişler için POS cihazı ile seçmeli olarak +4 taksit imkanı sunulmaktadır.

www.ebebek.com adresinden yapılacak olan 100 TL ve üzerindeki 2 taksitli alışverişler için de otomatik +4 taksit imkanı sağlanır. Kampanya +4 taksit eklenmiş hali ile sonucunda en fazla 6 taksit kullanımı ile sınırlandırılmıştır. E-bebek şirketler grubu ve Parafly, kampanya üzerinde değişiklik yapma ve iptal etme haklarını kendisinde saklı tutmaktadır.


Parafly Ariş Pırlanta Kampanyası

1 Ekim – 30 Kasım 2017 tarihleri içerisinde kampanyaya dahil olan Ariş Pırlanta mağazaları içerisinde Paraf  POS cihazından tek seferde yapılacak olan 1.000 TL ve üzerindeki işlemler için toplamda 100 TL ParafPara verilmektedir. Bir kullanıcı ilk işlemi üzerinden en fazla bir defaya mahsus olmak üzere belirlenen miktarda ParafPara elde edebilir.

Paraf  kart kullanımları, ek kart kullanımı ve sanal kartlar ile gerçekleştirilen alışverişler de kampanyaya dahil edilmekle birlikte business kart kullanımı ve ParafPara ile yapılan alışverişler ile ürün iade ve iptali sağlanan işlemler kampanyaya dahil edilmez. ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmaz ve transfer sağlanan ParafPara’lar geri alınır.

Kampanyaya dair daha detaylı bilgiler müşteriye ait olan slip üstünde yer almakla birlikte, geriye dönük kullanım ya da değişiklik olmaz. www.arispirlanta.com adresinden sağlanan işlemler de kampanyaya dahil edilmiştir. Elde edilen ParafPara kullanımları 30 Aralık 2017 tarihine dek yalnızca kampanyaya dahil olan Ariş Pırlanta  mağazaları içerisinde ve www.arispirlanta.com  adresinde kullanılabilir. Elde edilen ParafPara puanları pırlanta içermeyen altın ürün alışverişlerinde kullanılamaz. Kalan ParafPara’lar 31 Aralık 2017 tarihinde geri alınmaktadır.

Aris Pırlanta şirketler grubu ve Parafly, kampanya üzerinde değişiklik yapma ve iptal etme haklarını kendisinde saklı tutmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.