Kapat
Parafly Ekim 2017 Kampanyaları
Parafly Kampanyaları 133 views 0

Paraf ile Okula Dönüş Kampanyası!

5 Eylül – 5 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere, kırtasiye, eğitim, aksesuar ve giyim alanlarında yapılan tüm yurt içi Banka POS cihazlarından yapılan her 150 TL ve üzerindeki işlemlere %5, toplam 50 TL ParafPara verilmektedir. Paraf kampanyaları ile katılım sağlanan tüm işlemlerde aynı şart ve detaylar geçerli olmaktadır. Aynı kart üzerinden birden fazla katılım sağlanabilir. Bunun için ekstra bir işlem ya da kayıt gerekmemektedir.

Bir kart kullanıcısının asıl ve ek kartları ile beraber kampanyadan elde edebileceği en fazla ParafPara miktarı 50 TL olmaktadır. Kampanyaya katılım için alışveriş yapmadan önce EYLÜL yazarak 3404 ‘e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bir kredi kartı ile kampanyaya katılım sağlandığında kart kullanıcısının tüm kredi kartları kampanyaya dahil edilir. Kampanyaya katılmak için verilen kısa mesajın Halkbank Bankası’na ulaşması ve kart kullanıcısına Halkbank ile kayıt edildiği bilgisinin gönderilmesinden sonra uygulanır. Kısa mesajların gönderilmiş olması kontrol edilmeli ve onay mesajı geldikten sonra alışverişin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Onay mesajı ile birlikte yapılacak alışverişlerde uygulanacak indirimlerin kontrol edilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için kısa mesajı bankada kayıtlı görülen cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekir. Katılım kısa mesajı ücretsiz olup; kampanyaya katılmak için kısa mesajların Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri ile gönderilmesi gerekir. Kampanyaya Paraf kartları dahil edilmiştir. Business kartlar, Halkcardlar ve ticari kartlar dahil edilmemiştir. ParafPara ile yapılan alışverişler, iade ve iptal işlemleri dahil değildir. Kira, aidat ve eğitim ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Bu ürünler haricinde satın alınacak tüm işlemler için kampanyadan direkt faydalanmak mümkündür. Kampanyanın uygulanması için ekstra bir işlem gerekmemektedir.

Kampanyadan elde edilen ParafPaların son kullanma tarihi 15 Ekim 2017 ‘dir. Kalan ParafParalar 16 Ekim 2017 tarihinde geri alınmaktadır. ParafPara transfer işlemi olarak değerlendirilmez. Tüm transferler ile gönderilen ParafParalar geri alınmaktadır. Elde edilen ParafPara’lar, üye iş yeri ile POS cihazı üzerinden uygulanacak gün sonu işlemi ile elde edilen alışverişin banka sistemine gönderilmesinden sonra sistem tarafından gönderilir. Farklı bir pos cihazı üzerinden yapılacak olan alışverişlerde kampanya geçerli sayılmaz.

Paraf ve HalkBank şirketler grubu, kampanya üzerinden değişiklik yapma ve iptal etme haklarını kendisinde saklı tutar. Bu nedenle tüm katılımcıların kampanyaya ait olan şart ve detayları kontrol etmesi gerekmektedir. Aynı şekilde kampanyaya ait olan tarihlerde de değişiklik olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.