Özdilek
’ten tek seferde  ve farklı günlerde yapacağınız 3 kez 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ödemenizi

Garanti Bankasına ait POS cihazında yapmanın halinde market harcamalarınızda kullanılmak üzere 30 TL bonus kazanabilirsiniz. Bonus kampanya fırsatını yakalamanız için yaptığınız ilk harcama baz alınacaktır. Ayrıca bu kampanyada taksitli işlemler kampanya dışında tutulacaktır.

Kampanya Süresi Hakkında Bilgi Bonus kampanyalar içinde en kazançlı bonus kampanyası olarak başvuracağınız bu kampanyanın başlangıç tarihi 26 Ekim 2017 tarihidir. Kampanyanın başvurularının bitiş tarihi ise 6 Aralık 2017 tarihidir. Bu tarihler arasında Özdilek’ten yapılan alışverişlerde kazanılan bonusların geçerlilik süresi de 12-24 Aralık 2017 tarihleri arasıdır. Kullanılmayan bonuslar ise 26 Aralık 2017 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir? Özdilek ve Garanti Bankası tarafından hazırlanmış olan  bu kampanyada Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard, Bonus Business, Bonus Business American Express, Easy , Bonus kartları kullanılmaktadır. Ayrıca Money Bonus, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, ödül kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri bu kampanyanın dışında tutulmuştur. Kampanya başvurusu sırasında tüzel kişilerin bir firma adına bu kampanyaya başvurması için firma yetkilisinin adına kayıtlı telefon ile başvurunun yapılması gerekmektedir. BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel kişiler mesaj yolu ile katılım sağlayabilmektedir. Kampanyaya Nasıl Katılabilirim? Bu kampanyaya alışveriş yapmadan önce kayıt yaptırmanız gerekmektedir. İlk harcamanızı yapmadan önce OZDILEK yazarak 3340’a mesaj yollayıp veya BonusFlaş’tan “hemen katıl” kısmını tıklayarak kampanyaya kayıt yaptırabilirsiniz. BonusFlaş’tan başvuru yapabilmeniz için telefonunuza bu uygulamayı indirmiş olmanız gerekmektedir. BonusFlaş'tan veya mesaj ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde tutulup geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Bonus kampanya katılımı için ilk harcamanızdan önce Garanti Bonus kart sahibi iseniz OZDILEK yazıp 3340'a kısa mesaj göndererek başvuruda bulunacaksınız.  TEB Bonus sahibi olanlar 4616'ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, ABank Bonus sahipleri 4055'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e mesaj göndermeleri kampanyaya katılım için yeterli olacaktır.  Fibabanka Bonus ve PTT Bonus sahipleri için mesaj ile katılım gerekmemektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!