Kapat
Özdilek’ten Market Harcamalarınıza 30 TL Bonus Fırsatı!
Market 109 views 0

Özdilek Süpermarketler’de 40 TL Worldpuan!

Yapı Kredi Cüzdan’a özel olarak, Özdilek Süpermarketleri’nde 22 Ağustos – 25 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere toplam 300 TL ve üzerindeki peşin market alışverişleri için toplam 30 TL puana ek olarak 10 TL puan ile toplam 40 TL Worldpuan hediye edilecektir. Puan ve indirimler kampanya içerisinde birlikte kullanılabilmektedir.

Yapı Kredi World kullanımı ile 22 Ağustos – 25 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere Özdilek Süpermarketleri içerisinde toplam 300 TL ve üzerindeki tüm peşin market alışverişleri için 30 TL tutarında World puan hediye edilmektedir. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile Yapı Kredi kredi kartları üzerinden gerçekleştirilen katılımlar ile ise toplam 10 TL tutarında ek World puan hediye edilmekle birlikte, her müşteri en fazla toplam 40 TL World puan kazanabilir. Her kart kullanıcısı kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanya kredi kartı bazında değil kullanıcı bazında geçerli olacaktır.

Kampanyaya bütün Yapı Kredi kartları ve banka kartları, Albaraka ve Vakıfbank kartları dahil edilmiştir. Kampanyaya taksitli alışverişler, Worldpuan ile gerçekleştirilen işlemler ve ticari kartlar dahil edilmemiştir. Kampanyada elde edilen puanlar 2 Kasım 2017 tarihinde kartlara yüklenecektir. Tüm puanların son kullanma tarihi 13 Kasım 2017 olarak belirlenmiştir. Yapı Kredi Worldcard ve banka kartı kullanıcılarının kampanya üyeliği için OZDILEK yazıp bir boşluk bırakarak, kart üstünde yer alan müşteri numaralarını kısa mesaj ile 4454’e göndermesi gerekir. Albaraka Worldcard kullanıcılarının kampanya katılımını yapması için OZDILEK yazıp bir boşluk bırakarak, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olarak müşteri numaralarını kısa mesaj ile 4454’e göndermesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard kart kullanıcılarının kampanya katılımını sağlaması için OZDILEK yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 hanesini kısa mesaj ile 6635’e göndermesi yeterlidir.

Yapı Kredi Cüzdan ile yapılan katılımlarda sadece Yapı Kredi kişisel kredi kartı ile gerçekleştirilen işlemler geçerli olmakla birlikte, bir kart kullanıcısı kampanyadan en çok 1 kez, toplam 40 TL Worldpuan elde edebilir. Kampanyaya katılım için iPhone ya da Android akıllı telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL bölümünden “Kampanyaya Katıl” sekmesine basması gerekmektedir. Kampanya ile Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından elde edilen puanlar 16 Kasım 2017 tarihine dek yüklenmektedir. Puanların son kullanma tarihi 27 Kasım 2017 olarak belirlenmiştir. Detay bilgi için: worldcard.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.