Yola çıkacaksanız bu fırtsatı iyi değerlendirin ve kazançlı çıkın. Opet’e girip 4 kez 100 TL ve üzerinde alışveriş yaptığınız zaman 40 TL chip-para kazanacaksınız. Akaryakıt ve otogaz harcamalarınızda Axess kampanya fırsatından yararlanarak 40 TL chip-para kazanarak yolculuğunuzu ucuza getirebilirsiniz.

Opet’te Axessleyin Kampanyasının Süresi Hangi Tarihler Arasındadır?

Axess kampanyalar içerisinde kullanıcıları için en kazançlı kampanyalardan biri olan OPET/ SUNPET istasyonlarında geçerli olan bu kampanyanın katılım tarihleri 1 Ekim – 15 Kasım 2017 tarihleri arasındadır. Akbank’tan farklı günlerde yapılacak olan 4 kez olmak üzere 100 TL’lik alışverişlerde yine bu istasyonlarda kullanılacak toplam 40 TL chip-para kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu chip-paralarınız kartınıza yüklendikten sonra 22 Kasım 2017’ye kadar tüm Axess üyesi OPET/ SUNPET istasyonlarında kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız chip-paralar 23 Kasım 2017 tarihinde silinecektir.

Opet’te Axessleyin Kampanyasının Katılım Şartları Nelerdir?

Öncelikle Axess kampanya olarak hazırlanan bu kampanyada kullanacağınız kartın Akbank sisteminde kayıtlı olan kart olması gerekmektedir. Bu karta kayıtlı olan asıl telefon numarasından bir kez “ OPET “ yazarak 4566’ya mesaj göndermeniz gerekecektir. Daha sonra ise farklı günlerde olmak üzere 4 kez 100 TL’lik akaryakıt/ otogaz alımı gerçekleştirmeniz halinde 40 TL chp-para kazanacaksınız. Axess kampanyalar bünyesinde gerçekleştirilen bu kampanyada alışverişinizi Axess üyesi olan OPET/ SUNPET istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminali üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Alışverişinizden sonra kampanyaya kayır için kullandığınız telefon numarasına bilgilendirme mesajı gelecektir. Gelen bilgi dahilinde chip-paralarınızla asıl ve ek kartınızla Axess üyesi olan OPET/ SUNPET istasyonlarında akaryakıt/ otogaz alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Opet’te Axessleyin Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya Akbank sisteminde kayıtlı bulunan telefondan “ OPET “ yazıp 4566’ya mesaj göndererek yararlanmaya başlayabilirsiniz. Mesajı gönderdikten sonra aynı gün de dahil olmak üzere alışverişinizi OPET/ SUNPET istasyonlarından akaryakıt/ otogaz alarak gerçekleştirebilirsiniz. Aynı gün olmamak kaydıyla 4 kez 100 TL’lik alışveriş yapmanızı halinde bu kampanya dahilinde 1 kez ve en fazla 40 TL chip-para kazanabilirsiniz. Yaptığınız her 100 TL’lik alışveriş sonrasında telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajın gelmemesi veya alışveriş sonrası verilen slibde bu konuda bilgi olmaması durumunda  444 25 25 arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu kampanya dışında kazanılmış olan chip-paralar akaryakıt/ otogaz alımları kampanya kapsamında kullanılamaz. Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve Ek kartlar faydalanabilir, Bank’o Card Axess kart bu kampanyaya dahil değildir. Bu kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkı Akbank T.A.Ş. ve OPET Petrolcülük A.Ş. adına saklıdır. Ayrıntılı bilgi almak için  www.axess.com.tr  ve www.opet.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!