Opet’ten 30 TL ParafPara Kazanma Fırsatı!

Opet’ten 30 TL ParafPara Kazanma Fırsatı!

Bir çok kişi alışveriş yaparken mutlaka bir kampanya veya indirim arayışında oluyorlar. Bu durumda akaryakıt alışverişlerinde de değişmiyor. Bu noktada gerek akaryakıt istasyonları gerekse çalıştığımız kredi kartı bankamız bizlere çeşitli kampanyalar sunabiliyorlar. Opet kampanya fırsatlarında 30 TL ParafPara kazanma şansı sunuyor.

1 Mart – 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Opet ve Halkbankası iş ortaklığında gerçekleştirilen kampanyada Paraf Kredi Kartınız ile Opet veya Sunpet istasyonlarından Halkbankası Pos cihazından farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4.akaryakıt veya otogaz alışveriş işleminize 30 TL ParafPara hediye edilecektir.

Opet ParafPara Kampanyasına Katılım Şartları?

Kampanya müşteri bazında yapılacak olup her müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri harcamalarınızın sadece birincisi dahil edilecektir. Kazandığınız puanlara ilişkin bilgilendirme slip üzerinde yer alıyor. Kampanyaya 18 yaş altındakiler katılamayacaktır. Kampanyaya Parafly kredi kartları kullanılabilir. Sanal kartlar, Business kartlar, ek kartlar ve HalkCard ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Ayrıca harcamanızda ParafPara kullanımlarınızda kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kazanılan ParafPara’ları başka bir karta aktarım yapamazsınız.

Opet ParafPara Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

30 TL ParafPara kampanyasına katılmak için tek yapmanız gereken bankanıza kayıtlı cep telefonunuz ile 3404’e OPET yazıp SMS göndermeniz. Bu aşamadan sonra cep telefonunuza gelecek olan onay SMS’inden sonra kampanya katılım işleminiz onaylanmış olacaktır.

Kazanılan Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenecek ve Kullanım Süresi Nedir?

Puanlarınız harcama yaptıktan hemen sonra ki gün harcama yaptığınız kredi kartına yüklenecektir. Yüklenen puanları en geç 25 Nisan 2018 tarihine kadar Opet veya Sunpet akaryakıt istasyonlarında kullanmanız gerekiyor. Kampanya kazanılan puanları kullanmadığınız takdirde 26 Nisan 2018 tarihinde geri alınarak iptal edilecektir.

Opet Petrolcülük A.Ş. ve Türkiye Halkbankası A.Ş. kampanya şartlarının tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma haklarını gizli tutar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN