Kapat
Akaryakıt 153 views 0

Opet Fiat Araç Kampanyası

Opet pek çok alanda kazandırdığı gibi, yepyeni kampanyalarıyla yine kazandırmaya devam ediyor. Fiat yetkili servisleri ile anlaşmalı olarak sürdürdüğü kampanyalar arasında bu kez akaryakıt avantajı müşterilere sunuluyor. Fiat yetkili servislerinden yapılacak olan işlemler sonrasında kampanya kapsamında 50 TL’lik akaryakıt imkanı sizlerle buluşuyor.

8 Mayıs itibariyle başlayan ve 30 Haziran’da son bulan kampanyada herhangi bir Fiat yetkili servisinde yapacağınız KDV dahil 400 TL ve üstü alışverişlerde 50 TL akaryakıt bonusu Opet’te geçerli olmak üzere müşterilere sunulmaktadır. Kampanyayı boya ve kaportada yapılacak olan işlemler kapsamamakla birlikte, yalnızca servis müşterileri için geçerli kılınacaktır. Servis işlemi dışında yapılacak olan ödemeler kampanya kapsamı dışında tutulmaktadır. Fiat Yetkili Servisleri’nde yapılan 400 TL ve üstü işlemlerde kazanılan akaryakıt bonusu 15 günlük bir süre içerisinde cep telefonu üzerinden tanımlanacak ve kullanıma hazır hale getirilecektir.

Peki Puanlar Nasıl Harcanacak?

Cep telefonunuz üzerinden yüklemesi gerçekleştirilen ve kullanıma hazır hale gelen bonuslar, Opet İstasyonları’nda bulunan akaryakıt görevlileri tarafından kullandırılacaktır. Görevliye kampanyadan akaryakıt bonusu kazanan müşterilerin cep telefonu numaralarını söylemeleri, harcama yapabilmek için yeterli olacaktır. Akaryakıt alımınız Fiat Yetkili Servisleri sayesinde bedavaya gelecek. Siz de kampanyadan yararlanmak istiyorsanız hemen bir Fiat Yetkili Servisi’ne gidin, servis işlemlerinizi gerçekleştirin akaryakıt bonusunuz cebinize yüklensin. Dilediğiniz Opet İstasyonu’nda harcamaya başlayın.

Puanlarımın Yüklendiğini Nasıl Anlarım?

Kampanya kapsamındaki şartlar yerine getirildikten hemen sonra Opet’e ait müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. 444 67 38 numaralı hattı aradıktan sonra müşteri hizmet yetkilisi eşliğinde puanlarınızın cebinize yüklenip yüklenmediğini kontrol etmeniz mümkündür. Bonuslarınız cebinize yüklendikten sonra 3 aylık süre dilimi geçirilmeden harcanmalıdır. 3 ay geçtiği halde kullanılmayan bonuslar ile ilgili hak talep etmek mümkün değildir. Benzin ve motorin alımlarında kullanabileceğiniz bonuslarınızı ne yazık ki otogaz alımında kullanamayacağınızı unutmayın. En kısa sürede Fiat Yetkili Servislerini ziyaret etmeniz dileğiyle…

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Opet Kart’ınızı Aktive Edin Puanlarınıza Puan Ekleyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.