N11.com’dan alışveriş yaparken kazanmak isterseniz bu kampanya tam size göre. Kampanyaya katılarak N11.com’dan tek seferde yapacağınız, peşin veya taksitle alışverişlerde Bu kampanyaya katılarak N11.com’da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim ödemelerinizde 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL bonus, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılarak ödemenizi GarantiPay ile tamamlarsanız bu durumda 500 TL ile 100 TL arası alışverişlerinizde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 75 TL bonus kazanacaksınız.
Bonus kampanya

olarak N11.com ve GarantiPay ortak yapımı olan bu kampanyaya katılarak yapacağınız alışverişlerinizde kazançlı çıkabilirsiniz. Kampanyasının Süresi? Bonus kampanyalar içerisinde en kazançlı kampanyalardan biri olana N11.com kampanyasının başlangıç tarihi 16 Ekim 2017 bitiş tarihi ise 15 Kasım 2017 olarak belirlenmiştir. Bu kampanyadan yaralanmak isteyenlerin katılım şartlarını yerine getirmek ve başvuru yapmak için acele etmesi gerekmektedir. Alışverişlerde kazanılan bonusların geçerlilik süresi 21- 29 Kasım 2017 tarihleri arasıdır. Bu kartlarla kazandığınız bonusları yine N11.com’da yapılacak alışverişlerde kullanabilirsiniz. Bu tarihler arasında geçen sürede kullanmadığınız bonuslar 30 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya Katılım Şartları?

N11.com tarafından düzenlenen Bonus kampanya öncelikle müşteri bazında hazırlanmış bir kampanyadır. Bu kampanyadan bir kişi sadece 1 kez yararlanmaktadır. Kazanabileceğiniz en yüksek bonus miktarı 75 TL olarak belirlenmiştir. Bonus kampanya olarak düzenlenen bu kampanyada Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartları geçerli olmaktadır. Düzenlene bu kampanyada Garanti Paracard Miles-Smiles kredi kartları, American Express kartları, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler yer almamaktadır. Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, simkart ve hat işlemlerinde, altın ve gümüş alımında, toptan satışlarda, uçak bileti satın alma işlemlerinde toplu satışlarda ve fırsat kategorilerinde yapılan alışverişler bu kampanya dışında tutulmaktadır. Bu kampanyadaki iptal ve iade konusunda verilen bonuslar geri alınacaktır. Bu kampanya başka indirimlerle ve kampanyalarla birleştirilemez. N11.com ve Garanti, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın ilgililere haber vermeksizin, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Kampanyaya Nasıl Katılabilirim? Bonus kampanya katılımı için öncelikle alışveriş öncesinde BonusFlaş içerisinde bulunan “Hemen Katıl” bölümüne tıklayarak bu kampanyaya katılımı için gerekli şartları yerine getirmeye başlayabilirsiniz. İlk alışverişten önce bu katılım işlemini yapmanız gerekmektedir. BonusFlaş ile katılım işlemi sadece bireysel kartlar için veya şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile başvuru yapılmaktadır. GarantiPay;  BonusFlaş kullanıcıları için internet üzerinden yapacakları alışverişlerde kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. N11.com sitesinden yapacağınız alışverişten sonra ödeme kısmına geldiğinizde GarantiPay bölümünü tıklayarak burada açılan Garanti Bankası ekranında kayıtlı olan telefon numarasını ve TC Kimlik numaranızı girmeniz istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra kayıtlı telefonunuza gelecek olan bildirim açılarak veya direk olarak BonusFlaş bölümünden yapacağınız işlemleri görebilir ve ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız bu alışverişlerden kazanacağınız bonusları yine N11.com’da harcayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!