Money Bonus Kasım ayında kampanyalarına devam ediyor. 2 Kasım ile 2 Aralık tarihleri arasında geçerli olan yeni kampanyada pek çok avantaj bir arada sunuluyor. Bu tarihler arasında Money Bonus kredi kartıyla Migros, 5M Migros, Migrosjet, Kipa ve Macrocenter mağazalarından yapılacak olan tek seferdeki 2 kez 150 TL üzerindendeki alışverişlerde 30 Money kazanılıyor. Ayrıca kampanyaya Migros Sanal Marketten yapılan alışverişlerde dahil ediliyor. Bunun yanı sıra, Bonus Flaş uygulamasıyla kampanyaya dahil olan kullanıcılar, 40 Money kazanıyor.
Kampanyaya Katılım Şartları

Money Bonus kampanyası ayrıcalıklarından yararlanmak için MARKET yazarak 2240 SMS gönderilmesi gerekli oluyor. Ayrıca Bonus Flaş uygulaması üzerinden hemen katıl butonuna tıklayarak da kampanya dahil olunabiliyor. Kampanya farklı günlerde yapılan tek seferlik 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli oluyor. Kampanya kart bazlı değildir. Müşteri bazlı olarak gerçekleştirilen kampanyadan bir kez yararlanılabilmektedir. Kampanyaya katılanlar şayet SMS ile kampanyaya katılmışlarsa en fazla 30 Money, Bonu Flaş ile katılmışlarsa en fazla 40 Money kazanabilmektedir. Kasım Kampanyası sadece Money Bonus Kredi Kartları İçin Geçerli Olmaktadır Money Bonus kampanyası

, sadece Money Bonus Kredi Kartları için geçerli olan bir kampanya olarak ön plana çıkmaktadır. Kampanyaya sanal POS işlemleri ve tek ödemeli işlemler dahil olmaktadır. Bunun yanı sıra taksitli işlemler kampanyaya dahil olmamaktadır. Ayrıca ödül kullanımları da kampanyaya dahil olmamaktadır. Kampanya çerçevesinde iade ve iptal işlemleri de dikkate alınmaktadır. Mones Bonu kampanyası kapsamında oldukça avantajlı bir seçenek de Bonus Flaş uygulaması üzerinden verilmektedir. Normalde kampanya dahilinde katılımcılar 30 Money kazanırken, Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya dahil olanlar 40 Money kazanmaktadır. Bu durum ise doğal olarak Bonu Flaş uygulamasının üzerine dikkatlerin çekilmesine neden olmuştur. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için mutlaka Garanti Bankası POS cihazının kullanılması şart olmaktadır. Ayrıca kampanyaya SMS üzerinden katılım sağlayan kullanıcılar daha sonra bu taleplerini iptal ederek tekrar Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya dahil olmamaktadır. Gönderilen SMS ler Garanti Bankası sistemi üzerinde tanımlı olan telefon numarasından gönderilmelidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!