Kapat
Miles&Smiles'dan Ramazana Özel 3.750 Mil Puan Hediye!
Kredi Kartı Kampanyaları 308 views 0

Miles&Smiles 5000 Mil Puan Kampanyası

Bahar kampanyaları Garanti Bankası’nda son gaz devam ediyor. Miles&Smiles kart başvurusu yapın, 5000 mil puan ile yaz tatilinde doya doya uçun. Garanti bankası her bahar yapmış olduğu kampanyalara bu sene bir başkasını ekliyor. Eğer Miles&Smiles kartınız yoksa, hemen başvurunuzu yapın bu kampanyadan siz de yararlanın. Bedava millerinizi kartınızda biriktirin, yazın uçuşlardan geri kalmayın!

Kampanya Koşulları

01.05.2017 ile 31.05.2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada www.garanti.com.tr, Garanti Bonusflash, Garanti Cep ya da www.milesandsmiles.net üzerinden yapılacak başvurular dahil olacaktır. Garanti Cep aracılığı ile yapılacak başvurular sınırlı sayıda değerlendirilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına başvuru yapılmış olması gerekmektedir. Müşteriler onaylanan kredi kartları ile 31.07.2017 tarihine kadar nakit avans ve taksitli nakit avans dışında işlem yapmalıdırlar. Bu işlemler tek çekim alışveriş, taksitli alışveriş ya da otomatik ödeme harcaması şeklinde olmalıdır. Miles&Smiles Visa, Miles&Smiles Business ve Miles&Smiles Sanal Business kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyaya sadece asıl kart sahipleri başvurabilir. Ek kartlar kampanyaya dahil değildir. Onaylanan kartın, onaylandığı andan itibaren 6 ay boyunca aktif kalması gerekmektedir. Kartın iptali durumunda hediye edilen 5000 mil kart sahibinin kredi kartından tajsil edilecektir. 1 mil için 4 Kuruş olarak ücretlendirilir. Kampanyanın başlangıç tarihinden önce başvuru yapan müşteriler kapsam dışıdır. Eski Miles&Smiles kartın iptal edilmesi ve yeniden başvuru yapılması kabul edilmemektedir. Bir adet Miles&Smiles kart sahibi olan müşteriler ikinci bir kart için başvursa dahi değerlendirmeye alınmamaktadır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için 31.07.2017 tarihine kadar Miles&Smiles American Express kredi kartının kart sahibi tarafından kullanımının gerçekleşmesi gerekmektedir. Kart başvurularına ait onay ve değerlendirme süreci bankanın insiytifindedir. Kartın onaylanmasının ardından yapılan harcamayı takip eden ayın 8’ine kadar 5000 mil puan kart sahibinin kartına yüklenmektedir. Ekstre kesiminin ardından miller THY’ye transfer edilir. Bu kampanyadan Garanti Bankası’nda çalışan kişiler yararlanamaz. Kumar, hisse senedi, piyango ve hazine bonosu harcamaları sayılmamaktadır.

Garanti bankası kampanyaya ait tüm haklarını saklı tutmaktadır. Dilediği takdirde kampanyayı değiştirebilir, sonlandırabilir ya da iptal edebilir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Card Finans Beko Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.