Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız alışveriş miktarınız 1500 TL ve üzerinde bir miktara ulaştığında Cinemaximum’dan 2 adet sinema bileti hediyesi kazanacaksınız.
Kampanya Süresi Hakkında Bilgi

Maximum Mobil’den yapacağınız alışverişten kazanacağınız sinema biletini keyifle kullanabilmeniz için yapmanız gereken çok basit bir işlem.  1 Kasım 2017 – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Maximum Mobil uygulamasını indirip Maximum özellikli kredi kartınız ile de yaptığınız alışverişiniz 1.500 TL’ye ulaştığında Maximum Mobil’den 2 adet Cinemaximum sinema bileti hediye kazanacaksınız. Kazandığınız sinema biletlerinizin kullanımı için son tarih ise 30 Aralık 2017 tarihini takip eden 5. İşgününün akşamına kadar kartınıza yüklenecek ve bu konuda size bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Yükleme tarihini takip eden 45.günün sonuna kadar kullanılmayan sinema biletleri iptal edilecektir. Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir? Maximum Mobil uygulaması üzerinden bu kampanyaya katılım yapılmaktadır. Maximum Mobil uygulamasının telefona indirilip yüklenmesinin ardından bu kampanyaya katılım için başvuru yapabilirsiniz. Maximum Mobil kampanyası için İş Bankası’na ait Maximum özellikli kredi kartları yani Maximum, Maximiles, MercedesCard ve bu kartların ek kartları kullanılabilmektedir. Maximum Mobil kampanyaları

içinde yer alan bu kampanyada 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılan ve toplamda 1500 TL’ye ulaşan harcamalar söz konusu olmaktadır. Kampanya katılım başlangıç öncesi ve bitiş tarihi sonrası yapıla harcamalar kampanyaya dahil değildir. Bu dönem içerisinde yapılan toplam tutar üzerinden kampanya şartları uygulanacaktır. Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Bankamatik Kartları, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart ve Vadematik kartlar işe yapılan alışverişler kampanya dışı tutulmuştur. Kampanyaya Nasıl Katılabilirim? Maximum Mobil kampanyası katılımı için Maximum Mobil üzerinden kampanyalar bölümündeki bu kampanyanın üzerine gelerek “Katıl” kısmı tıklanarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Yapılan alışverişlerden kazanılan 2 adet sinema bileti müşteri numaranız altında kayıtlı tüm kredi kartlarınıza ve Bankamatik Kartlarınıza yüklenecektir. Bu kartlarınızı kullanarak gişelerden ve POS cihazları ile sinema biletlerinizi alabilirsiniz. Bilet alınırken gişe görevlisine bu bilginin söylenmesi halinde kartlara yüklü hediye sinema biletinin kullanımında sıkıntı olmayacaktır.  Bu hediye biletler tüm Cinemaximum’larda IMAX ve IMAX 3D filmler de dahil olmak üzere tüm seanslarda geçerli olmaktadır. Hediye biletleriniz VIP Salon, 4DX ve D-Box filmlerde geçerli olmayacaktır.  Bir müşteri kampanyadan ilgili dönem içerisinde 1 kez yararlanabilmektedir ve  en fazla 2 kişilik Cinemaximum sinema bileti kazanabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!