Maximum kampanyaları
hız kesmeden devam ediyor. Bun kampanyalardan birisi de Ozdilekteyim.com adresinden yapılan alışverişler için geçerli oluyor. Kampanya dahilinde 10 TL indirim fırsatına ilaveten 20 TL’ye varan maksimum puan avantajı dahil oluyor. Kampanya 21 Eylül ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanya, tek seferde ozdilekteyim.com adresinden 150 TL ve üzerinde yapılan alışverişler çerçevesinde gerçekleşiyor. Ayrıca bu kampanyaya katılmak için taksitli ya da peşin alışveriş yapınca hemen anında 10 TL indirim kazanılıyor. Bunun yanı sıra buna ilave olarak 20 TL’ye varan Maxi Puan kazanma şansı elde ediliyor. Kampanyaya katılmak için internet sayfasından ya da SMS göndermek suretiyle katılmak mümkün. Üstelik kampanyaya katıldığınızda anında 15 TL Maxi Puan hediye olarak veriliyor. Şayet Maximum Mobil uygulamacılığı aracılığıyla kampanyaya katılmışsanız 20 TL Maxi Puan kazanılıyor.  Kampanya kapsamında kazanılan Maxi Puanların Maxmum ile anlaşması olan üye işyeri aracılığıyla yapacağınız alışverişlerde kullanmak mümkün oluyor.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim? Maximum kampanyaları ayrıcalığından yararlanmak için 3 farklı şekilde kampanyaya başvurmak yeterli oluyor. Bu doğrultuda;
  • Mobil Maximum Uygulaması
  • SMS göndererek
  • Kampanya Katılın Butonunu Tıklayarak. ‘’maximum.com.tr’’
Kampanyaya katılanlar arasında en şanslı olanlar mobil Maximum uygulamasını kullananlar. Zira kampanyaya Mobil Maximum uygulaması aracılığıyla müracaat edenler anında 20 TL Maxi Puan elde ediyor. Bunun için maximum.com.tr/indir adresinden Mobil Maximum uygulamasının indirilmesi yeterli olmaktadır. Uygulamanın indirilmesinden sonra kampanyalar bölümü üzerinden ilgili kampanyaya ait katıl butonunu tıklamak yeterli olmaktadır. SMS aracılığıyla kampanyaya katılmak için; İş Bankası sistemlerine kayıtlı olan telefon üzerinden iş bankası kart sahiplerinin OZDILEKTEYIM yazarak bir boşluk bırakması ve ardından kartın son 6 hanesini yazması gerekiyor. Yazılan bu SMS’in 4402 numarasına gönderilmesiyle kampanyaya dahil olunuyor. Ziraat Maximum sahiplerinin ise 4757 numarasına yine aynı şekilde SMS göndermesi yeterli oluyor.

Maximum kampanyaları dahilinde Maximum internet sitesi aracılığıyla da kampanyaya dahil olmak mümkün oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!