Kapat
Maximum Kart ile Kira Geliri Vergisi 3 Taksit Fırsatı!
Maximum Kampanya 163 views 0

Maximum Ekim 2017 Kampanyaları

Akaryakıt Alışverişleri İçin 40 TL MaxiPuan!

Akaryakıt alışverişlerinde Maximum Mobil’e özel olarak 40 TL MaxiPuan veriliyor!

Maximum Mobil’den yapılacak katılımlara özel olarak, Maximum kampanya Kart ile Maximum anlaşması olan akaryakıt istasyonlarından 1-31 Ekim tarihleri içerisinde tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzerindeki 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişleri için 40 TL MaxiPuan!

Katılımlar kampanya tarihleri içerisinde istenilen zamanda (alışverişten önce ya da sonra) yapılabilir.

Katılım için: Maximum Mobil’de yer alan bu kampanyadaki “KATIL” sekmesine tıklanması yeterli. Uygulamanın telefona indirileceği adres: maximum.com.tr/indir

Bu kampanya yalnızca Maximum Mobil uygulaması ile katılan bireylere özel olmakla birlikte en fazla 40 TL MaxiPuan elde edilebilir.

Kampanyaya dâhil edilen kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özelliğe sahip kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)  olarak belirlenmiştir.

Kampanyaya dâhil edilmemiş olan işlemler: Ziraat Maximum Kart ,Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kartlar, Aidatsız Kart üzerinden olan işlemler, Maxi Puan ve Maximum Fırsat ile gerçekleştirilen işlemler, ürünlerin iade ve iptal işlemleri, Maximum POS cihazı üzerinden olmayan işlemler olarak belirlenmiştir.

 

Maximum Mobil ile Cinemaximum Sinema Bileti Hediye!

1 – 31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde Maximum Mobil uygulamasının indirilip Maximum özelliği taşıyan kredi kartı ile 1.500 TL harcama yapılması durumunda, Maximum Mobil 2 adet Cinemaximum sinema bileti hediye ediyor!

Katılım için:

Maximum Mobil uygulaması içerisinde yer alan “Kampanyalar” sekmesinden aynı kampanyadaki “KATIL” bölümüne tıklanması yetecektir. Uygulamanın telefona indirileceği adres: www.maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil edilen kartlar: Kampanyadan sadece İş Bankası Maximum özelliği taşıyan kredi kartı seçenekleri (Maximum, Maximiles, MercedesCard ve Ek Kartlar dahil) yararlanabilir.

Kampanyaya dâhil edilmiş olan işlemler: 1 – 31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde Maximum özelliğe sahip olan kredi kartları üzerinden gerçekleşecek ve toplamda 1.500 TL ve üzerindeki harcamalar kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya süreci içerisinde olan taksitli işlemler, toplam miktar olarak kampanya sürecinde harcama miktarına dahil edilir.

Kampanyaya dâhil edilmeyen işlemler: Kampanya içerisinde sinema bileti alımlarında Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Bankamatik Kartları, Şirket Kredi Kartı, Bayi Kart, Ön Ödemeli Kart  ve Vadematik kartı ile olan alışverişler kampanyaya dahil edilmez. Kampanya içerisindeki alışveriş miktarı toplamına, nakit çekim, komisyon ve faizler, MaxiPuan ya da MaxiMil ile yapılan işlemler, yatırım fonları, altın biriktiren talimat fırsatları ile altın satın alımı, bahis ve kumarhane adreslerinde olan işlemler, iptal, iade ya da itirazı olan işlemler dahil edilmez. Kampanya içerisinde olan taksitli işlemler, toplam miktar üzerinden indirim dönemi alışveriş miktarına dahil edilir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  E-Hamal.com'dan 15 TL Maxipuan Fırsatı!

 

Ozdilekteyim.com ile 10 TL İndirim ve 20 TL’ye Varan MaxiPuan Hediye!

Ozdilekteyim.com ile 10 TL indirim fırsatına ilave olarak toplamda 20 TL’ye Varan MaxiPuan fırsatı sunuluyor!

Maximum Kart üzerinden 21 Eylül – 30 Kasım 2017 tarihleri içerisinde ozdilekteyim.com ile tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üzerindeki nakit ya da taksitli alışverişler için alışveriş esnasında 10 TL indirime ek olarak;

• Kampanyaya ilgili adresten ya da SMS gönderilerek katılım sağlandığında 15 TL MaxiPuan!
• Maximum Mobil ile katılım sağlandığında ise toplamda 20 TL MaxiPuan!

Elde edilecek MaxiPuan’ları Maximum anlaşması olan üye iş yerlerinden yapılacak işlemler için kullanmak mümkündür.

Katılımlar kampanya süreci içinde istenilen zamanda (alışverişten önce ya da sonra) yapılabilir.

Katılım için: 3 farklı alternatif ile işlem sağlanabilir.

Maximum Mobil uygulaması içerisinde “Kampanyalar” sekmesinden aynı kampanyadaki “KATIL” bölümüne tıklanması yetecektir. Uygulamayı telefona indirmek için adres: maximum.com.tr/indir

SMS gönderilerek katılım sağlamak için OZDILEKTEYIM yazarak bir boşluk bırakılmalı ve harcama sağlanacak olan kartın son 6 hanesinin de eklenmesi ile beraber banka sisteminde kayıtlı görülen cep telefonu numarası ile, İş Bankası kart kullanıcıları 4402’ye, Ziraat Maximum Kart kullanıcıları ise 4757’ye kısa mesaj göndermelidir. İletilen SMS’ler, GSM operatörlerinin ilgili tarifeleri ile ücretlendirilmektedir.

Aynı sayfa üzerinden katılmak için “Kampanyaya Katılın” sekmesinden görülen formun doldurulup “Gönder”e tıklanması gerekmektedir.

Kampanya şartlarından birisi olarak, 20 TL MaxiPuan yalnızca Maximum Mobil’den katılımlar için geçerlidir.

Kampanyaya dâhil edilen kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özelliğe sahip olan kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartı.

Kampanyaya dâhil edilmeyen işlemler: Şirket Kredi Kartı kullanımı, Vadematik Kart kullanımı, Aidatsız Kartlar ile olan alışverişler, Maximum Puan ve Maxi Fırsat ile olan işlemler, ürün iade ve iptal işlemleri, Maximum POS cihazı ile olmayan işlemler olarak belirlenmiştir.

 

Vestel ile 100 TL MaxiPuan!

1-31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde Vestel yetkili bayilerinden ya da vestel.com.tr  adresinden tek seferde yapılacak olan peşin ya da taksitli 1.500 TL ve üzerindeki ilk alışverişler için 100 TL MaxiPuan hediye!

Kampanyaya dâhil edilen kartlar: İş Bankası Maximum özelliğe sahip olan kredi kartları (Maximum, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil edilmeyen işlemler: Şirket Kredi Kartı kullanımı, Vadematik Kart kullanımı, Aidatsız Kartlar ile olan işlemler, Maximum Puan ve Maxi Fırsat ile olan işlemler, ürün iade ve iptal işlemleri olarak belirlenmiştir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Maximum Kart ile BP'den 40 TL'ye Varan MaxiPuan!

Elde edilen MaxiPuan’lar 13 Kasım 2017 tarihinde yüklenmektedir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi ise 23 Kasım 2017 olarak belirlenmiştir. Kalan puanlar 24 Kasım 2017 tarihinde geri alınmaktadır. Maximiles’a gönderilen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmak için kullanılamaz.

• Kampanya Vestel mağazalarında yer alan Maximum özelliğe sahip POS cihazları ile tek seferde gerçekleştirilecek olan 1.500 TL ve üzerindeki miktarlarda peşin ya da taksitli alışverişler için geçerlidir.
• Kampanya kredi kartı bazında değildir, müşteri bazında uygulanır.
• Bir kullanıcı kampanyadan bir defa yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan elde edebilir.
• Kampanya süresi boyunca kampanyaya katılım gerçekleştirmeyi hedefleyen kullanıcıların “VESTEL” yazarak, boşluk bırakması, harcama yapılacak olan kartın son 6 hanesi ile beraber, banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından 4402’ye kısa mesaj göndermesi ya da maximum mobil ile katılım gerçekleştirmesi gerekir.
• Kampanyaya Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı kullanımı da dahil edilmiştir. Ziraat Maximum Kredi Kartı kullanıcılarının kampanyaya katılması için “KAMPANYA” yazarak, boşluk bırakması, harcama yapılacak olan kartın son 6 hanesi ile beraber, banka sisteminde kayıtlı görülen cep telefonu numarasından 4757’ye kısa mesaj göndermesi gerekir.

 

25 TL ve Üzerindeki 5. Temassız Ödeme İçin 25 TL MaxiPuan!

7-24 Ekim 2017 tarihleri içerisinde tek seferde yapılacak olan 25 TL ve üzerindeki 5. temassız ödeme için 25 TL MaxiPuan hediye!

Katılımlar kampanya süreci içinde istenilen zamanda (alışverişten önce ya da sonra) yapılabilir.

Mobil temassız ödeme sadece NFC uyumu olan Android 4.4.2 üzerindeki işletim sistemi kullanımındaki cihazlar ile yapılabilir. Android 4.4.2 üzerindeki işletim sistemine sahip olan telefonlarda, Maximum Mobil ile temassız ödeme uygulamalarının aktif olması için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilerek gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Katılım için: Maximum Mobil uygulaması içerisinde “Kampanyalar” sekmesinden aynı kampanyada yer alan “KATIL” sekmesine tıklanması yeterli olacaktır. Uygulamanın telefona indirilmesi için adres: maximum.com.tr/indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.