Kapat
Masterpass Starbucks Kampanyası
Kredi Kartı Kampanyaları 151 views 0

Masterpass Starbucks Kampanyası

Yapı Kredi’ye ait olan Worldcard, Türkiye’nin her yerinde 25 yıldır müşterilerine uygun ve avantajlı kampanyalar sunuyor. Aynı zamanda Türkiye’de en iyi 10 kredi kartı arasına girmiştir. Bu büyük şirket, şimdi de dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Starbucks ile anlaşmalı bir kampanya düzenledi. Kampanyanın içeriği, özetle internet üzerinden kahve ve kahve çeşitleri siparişi verebilmek.

Kampanya, Yapı Kredi Worldcard ile Starbucks şirketlerinin Türkiye’deki Starbucks şubelerinde mobil uygulama ile hizmet sağlaması oldu. Bu mobil uygulama ile müşteriler siparişlerini artık mobil cihazlarından verebilecek ve kahvesine kavuşabilecek. Ayrıca uygulamanın içeriği sadece sipariş için değil, ürünler, yakındaki mağazalar, Starbucks Card hakkında detaylı bilgi, mesajlar bölümünden bildirimler, hesabım bölümünden ise özlük bilgileri hakkında düzenlemeler yapabiliyor olacağız. Dikkatimi çeken ise yıldızlar diye bir bölüm olması. Her sipariş verdiğimizde hangi ürün tipinden sipariş ettiysek 1 yıldız kazanıyoruz. Belirli bir yıldız sayısına ulaştığımız zaman ise ikram olarak o ürüne sahip olabiliyoruz.

Kampayanın koşullarından en önemlisi 31 Mayıs 2017’ye kadar geçerli olması. Kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle Google Play Store’dan veya App Store’dan Starbucks TR uygulamasını mobil cihazımıza indirerek başlıyoruz. Starbucks TR uygulamasına kayıt oluyoruz. Kişisel bilgilerimizi girerek kaydımızı tamamlıyoruz. Sonrasında Starbucks Card oluşturarak bir kereye mahsus kredi kartı bilgilerimizi giriyoruz. Güvenlik seviyesinden söz etmeye bile gerek yok. Çünkü Starbucks’ın müşterilerine ne denli önem verdiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Masterpass ile Starbucks kartımıza bakiye yüklüyoruz. 15 TL ve katları şeklinde bir bakiye sistemine sahip. Birçok ürün ve birçok farklı fiyatlandırma sistemi mevcut. Yapmamız gereken son şey ise olağan bakiyemizle siparişimizi verip kahvemizi yudumlamak oluyor. Ayrıca ilk siparişimizde Starbucks tarafından büyük boy kahve ikramları oluyor.

Uygulamanın kendisi pratik, hızlı ve kesinlikle güvenilir. Çağımızın on-line hizmeti sayesinde artık kahvemizi bile mobil ağ üzerinden temin edebiliyoruz.

Daha ne duruyorsunuz ? Haydi siz de Starbucks’a gidin ve oluşturduğunuz kayıt ve Starbucks Card ile ilk kahvenizin tadını çıkarın. Unutmayın, kampanya 31 Mayıs 2017’ye kadar. Sakın kaçırmayın.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  İnternet Bankacılığı Nedir, Nasıl Açılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.