Akaryakıt ve Market alışverişlerinde sıklıkla kredi kartı kullanıyorsanız size avantajlı bir fırsattan bahsetmek istiyoruz. Axess kampanya fırsatlarında 15 Mart – 15 Nisan 2018 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri market ve akaryakıt alışverişlerinizde toplamda 40 TL chip para kazanma şansı sizleri bekliyor.

Market sektöründen ve akaryakıt istasyonlarından her 100 TL ve üzeri harcama yaptığınızda 10 TL chip para kazanıyorsunuz. Bu kampanyadan

toplamda 40 TL chip para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bu kampanyaya Axess Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlayanlar ekstra 20 TL chip para hediye kazanarak toplamda 60 TL chip para kazanma şansı elde edeceklerdir.

Market ve Akaryakıt Axess chip para Kampanyası Katılım Koşulları Nedir?

Kampanya

15 Mart – 15 Nisan 2018 tarihlerinde arasında geçerlidir. Kampanyaya katılmak için iki ayrı yöntem mevcut. Birincisi Axess Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyayı bulup “Hemen Katıl” butonuna tıklaması yeterli olacaktır. İkinci katalım yöntemi ise, bankanıza kayıtlı cep telefonu ile “MARKET“ yazarak 4566’ya SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanya kapsamında kazandığınız chip paralar harcama işlemiden hemen sonra kartınıza yüklenecektir. Kartınıza yüklenen chip paraların 10 gün kullanım süresi bulunmaktadır. Axess Mobil uygulamasından katılan kart kullanıcılarının hediye olarak kazandığı

20 TL chip para 19 Nisan 2018 tarihinde kartlara yüklenecektir ve bu hediye chip paraların kullanım süreside 10 gündür. Kampanya müşteri bazlıdır ve bir müşteri eğer Axess Mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılım sağladıysa en fazla 60 TL chip para, eğer müşteri SMS yoluyla katılım sağladıysa en fazla 40 TL chip para kazanabilir. Aynı gün içinde aynı iş yerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk alışverişiniz kampanyaya dahil edilecektir. Fon alım / satım işlemleri, Otomatik Fatura ödemeleri, Nakit Çekim işlemleri, BES işlemleri, EFT/HAVALE işlemleri, Vergi ödemeleri ve chip para ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Şahıs şirket sahipleri, Axess ticari kartlarıyla ve bireysel kartlarıyla Axess Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilecektir. Bank’O Card Axess ve Wings ticari ve bireysel kartlar kampanya kapsamında kullanılabilecektir. Tüzel kişiler sadece SMS yoluyla katılım sağlayabilirler. Bu durumdan dolayı en fazla 40 TL chip para kazanabilirler. Tüzel kişiler kampanyaya katılabilmesi için, firma yetkilisinin bankaya kayıtlı olan cep telefonu ile SMS göndermesi gerekmektedir. SMS ve Axess Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlamayan müşteriler kampanya kapsamına dahil edilmeyeceklerdir. Market ve akaryakıt sektöründe internet üzerinden satış yapan firmalardan yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilecektir. Alışverişin yapıldığı firma sektör bilgisinin sistemde doğru olarak yer alması gerekmektedir. SMS gönderimleri tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir. Akbank T.A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını ve kampanyaya iptal etme hakkınız gizli tutar.  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!