Kapat
Marka Park'dan 50 TL chip-para
Axess Kampanya 124 views 0

Marka Park’dan 50 TL chip-para

Akbank’ın sahibi olduğu Axess yine kredi kartı müşterilerine çeşitli fırsatlar kazandırmaya devam ediyor. Kampanyamızın ismi “Axess’e özel Marka Park’ta 50 TL Chip-Para”. İsminden de anlayacağınız gibi, yaptığımız alışverişler karşılığında, yine chip-para kazanma zamanımız gelmiş bulunmakta. Yine sınırlı bir süreye sahip olan kampanya, alışveriş bazında Axess’in kendi müşterilerine avantaj sağlıyor. Axess’e özel bu kampanyada 5 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında yapacağınız ilk 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL chip-ara kazandırıyor. Kazandığımız puanları sadece Marka Park’ta kullanabileceğiz. Bu yüzden zamanı geçmeden alışverişimizi yaptıktan sonra puanlarımızı kullanabiliriz. Alışveriş zamanı geldi diyoruz ve kampanyamızın koşullarına geçiyoruz.

Kampanyanın koşullarına göz atacak olursak :

Kampanya 5 Mayıs – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Ayrıca yaptığımız alışverişlerden kazandığımız chip-paralar sadece Marka Park’taki mevcut mağazalarda kullanabilecek. Alışveriş zamanı yeniden Axess müşterilerine geldi. Chip-para kazanımı 300 TL ve üzeri yapılan alışverişlerden kazanılabilecek ve en fazla 50 TL chip-para kazanılabilecek. Kazanılan chip-para aynı gün kredi kartı sahiplerinin hesaplarına yansıtılacak. Bu puanların geçerlilik tarihi 30 Haziran 2017’ye kadar olacak ve sadece Marka Park’ta kullanılabilecek. Kullanılmayan chip-paralar 1 Temmuz 2017’de kredi kartı sahiplerinin hesaplarından geri alınacaktır. Axess, Wings, Free, Neo, Bank O’Card Axess ve ticari kartlar bu kampanyaya dahil olmayacak. Free kredi kartı için, chip-para kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2.9 TL olacaktır ve kesilen ilk ekstreye yansıtılacaktır. Chip-para kampanyası müşteri bazında yapılmaktadır. Axess kredi kartı müşterileri, kampanyaya bir sefere mahsus olarak katılabilecekler ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilecekler. Ayrıca Akbank T.A.Ş. Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir ve bu haklarını saklı tutacak.

Kampanyadan kısaca bahsedecek olursak, Akbank T.A.Ş. Axess kredi kartı müşterileri, diğer bankaların kredi kartı müşterilerine göre daha avantajlı bir alışveriş yelpazesine sahip olacaklar. Eğer siz de Axess’liyseniz bu fırsatları kaçırmayın ve Marka Park’a alışverişe koşun. Unutmayın, kampanya 5 Mayıs – 30 Haziran 2017’de sona erecek. Bu fırsatı kaçırmayın ve 50 TL chip-paranın sahibi olun.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Maximum Kart Öde Geç Kampanyası!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.