Artık kredi kartı kullanmayan neredeyse kimse kalmadı. Nakit harcamak yerine kredi kartı kullanmak çoğu zaman alışverişi de tetikliyor. Ancak aynı zamanda bankaların düzenlediği kredi kartı kampanyaları oldukça faydalı olabiliyor. Yine de ciddi indirim ve puan kazanımı sağlanabilmesi için bu kampanyaların an be an takip edilmesi gerekiyor. Ancak bu çoğu zaman mümkün olmayabiliyor ya da unutulabiliyor. Sitemiz bir çok bankanın kampanyalarını ziyaretçilerimizin güncel olarak takibine sunuyor.

Banka kampanyaları sıklıkla günlük, haftalık ya da aylık düzenleniyor. Örneğin; Mart ayında düzenlenen kampanyaya Nisan ayında katılmak mümkün olmuyor. Ancak sitemiz sayesinde tüm kampanyalardan haberdar olabilir ve takibini yapıp katılım sağlayabilirsiniz. Üstelik bu kampanyaların karmaşık olduğundan şikâyet edenler de düşünülmüş. İnce ince ayrıntılar ile tüm detaylar sitemizde mevcut.

Sitemizde, Vakıfbank kredi kartı kampanyaları başta olmak üzere, Bonus kredi kartı, Maximum kredi kartı, Axess kredi kartı, World kredi kartı gibi çeşitli banka kredi kartlarıyla ilgili kampanyaları güncel olarak bulmak mümkün. Bankalar kredi kartları ile bir çok firma ile iş ortaklığına giderek indirim ve puan kazanma fırsatları sunmaktalar. Kart kullanıcıları bu sitemize girerek hangi bankanın hangi alışveriş sitesi, hangi marka ya da hangi ürünler ile kampanyalarının olduğunu kolaylıkla inceleyebilir. En sık kullanılan program ortaklıklarından biri olan bonusun onlarca kampanyasını sitemizde bulabilirsiniz. Tabii ki diğer banka kredi kartı kampanyaları da sitemizde devamlı yayınlanmaktadır. Her gün güncellenen ve yenileri eklenen güncel kampanyalara, siteye giren herkes kolaylıkla ulaşabilir ve inceleyebilir.