Kredi Go Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Kredi Go Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Kredi Göre teknoloji devrinin akıllı telefon çağına dönüşmesi ile birlikte çağımızda gerçekleşen bütün işlemler için kolaylık getiren uygulamalara bir yenisi olan QNB Finansbank girişimleri de eklendi.

Kişisel tüketicilerin rahat kullanımı için açılmış olan kredi go sayesinde herhangi bir banka şubesinden yapacağınız kredi başvurusunu kolaylıkla yapma imkanı sağlıyor. Yapılan başvurunun sonucunda onaylanacak kredi, anında hesabınıza aktarılır iken almış olduğunuz kredi hakkındaki tüm bilgileri de ayrıntılı bir şekilde inceleme fırsatı bulmakta oldukça mümkün bir olaydır.

Kredi Go 1 versiyonu ile beraber tüketicileri ile tanışmış olan uygulama ücretsiz bir şekilde akıllı cep telefonlarına indirilebilen ve kolaylıkla çalışabilen bir uygulama halindedir. Hem Android de hem de İOS da kullanılabiliyor.

Hızlı kredi başvuruları için sabit rakamların olduğu ara yüz kısmında kredi al butonuna tıklama yaparak işlem yapılabilir ve kredi hesaplaması anında yapılabilir. Ödenecek olan taksit miktarı ile beraber toplam ödeme tutarını görebilmekte mümkün olan durumlar arasında yer alır.

10 bin TL'lik bir başvuru için, 48 ay vadeli, 293 TL taksit ile, 1,24 oranında faiz oranıyla toplamda 14 bin 64 TL miktarında geri ödeme yapmak mümkündür.

​​​​​​Bunun yanı sıra ayrıca, yapmış olduğunuz kredi başvurularınızı incelediğiniz yere TC kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve de cep telefonu numaranızı girerek rahatlıkla sorgulama yapma imkanınız vardır.

Kredi Go'dan almak istediğiniz kredilerin geri ödemelerini şube merkezlerinden, ilgili ATM'lerden ya da çağrı merkezlerinden gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank, digital bankacılık ile beraber kanallarına yenisi eklemiş olduğu Kredi Go'nun yoğun ilgi görmesi nedeni ile diğer banka kuruluşlarının da bu uygulamaya benzer uygulamalar yapacak olmaları, finansal sektörde rekabet olacağı konusunda bir beklenti içerisine sokmaktadır.

Yapılan Kredi Go başvuruları, başvuru yapan kişinin kredi skoruna göre düzenlenir ve uygun görülürse onaylanır. Kredi skoruna kişilerin ödemelerine göre verilen puanlı bir sistemdir. Kredi risk merkezlerindeki bulunan herhangi bir olumsuz kayıt, başvurunuzun reddedilmesine neden olur.

Uygulama içerisinde yer alan kredi doktorum sayfasında ise; krediler, kredi başvuruları ve krediye başvuru yapma yolları hakkında gereken tüm bilgileri içerisinde barındırır.

Kredi Go Nedir, Nasıl Yapılır?

Kredi Go ile kredi başvurusu yapmak oldukça kolay ve güvenlidir. Öncelikle Android ya da iPhone kullanıcısı iseniz gerekli Play Store ya da App Store'dan Kredi Go uygulamasının indirilmesi gerekiyor. Uygulamayı indirip açtıktan sonra, uygulamanın ana sayfasında yer alan 'ihtiyacınız olan kredi tutarını seçin' yazan bir menü var, bunu seçiniz. Ardından bu menünün altında olan 5 bin TL, 10 bin TL, 15 bin TL, 20 bin TL ve daha birçok seçeneğin olduğu kredi miktarları vardır. İhtiyacınız olan kredi tutarının seçimini yaptıktan sonra TC kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve cep telefon numaranızı yani istenen gerekli olan tüm bilgileri girerek işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işlemin ardından Kredi Go ile kredi başvuru işleminizi yapmış bulunuyorsunuz.

Kredi Go İle Başka Neler Yapılır: Kredi Go ile istenilen tutarda kredi başvurusu yapabilirsiniz ve bunun için yalnızca uygulama girişinde istenen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak.

Başvurusunu yapmış olduğunuz kredinin her an durumunu öğrenebilirsiniz. Kullanacağınız kredi ile alakalı taksit, gereken masraf, faiz ve toplam maliyet gibi hesaplamaları da Kredi Go üzerinden yapabilirsiniz.

Kredi Go ile yapmış olduğunuz kredi başvurusu onayladığı andan itibaren hesabınıza aktarılma işlemi yapılır. Bu özelliği sayesinde hesabınızda anında kredi imkanı bulmanız oldukça mümkün bir hale geliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN