Kapat
İşCep'ten iPhone X 64 GB ve Samsung S8+ Kazanma Fırsatı!
Kredi Kartı Kampanyaları 92 views 0

İş Bankası Kobi Esnaf Kredi Kampanyası

İş Bankası yine küçük esnaf ve Kobi’leri düşünerek kredi faiz oranları konusunda büyük avantaj sağlıyor. İş yeri sahiplerinden desteğini esirgemeyen İş Bankası, uygun faiz oranları ve 48 aya kadar vade seçeneği ile kullanıcıları ile buluşacak. Siz de işyeri sahibi iseniz ve krediye ihtiyacınız varsa hemen en yakın İş Bankası Şubesi’ne uğrayın, uygun faiz oranlı kredi fırsatlarını kaçırmayın. Siz ödemelerinizi kolayca yaparken, iş yeriniz İş Bankası desteği ile büyüsün!

Kampanya Detayları;

Kampanya 07.06.2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Esnaf ve Kobi’ler 150.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını iki seçenek ile karşılayabilecektir. 150.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacı ilk 3 ay ödemesiz ya da 48 aya varan eşit taksitler şeklinde müşteri seçimine sunulacaktır. Kredilerin onaylanma süreci İş Bankası’nın insiyatifindedir. Kampanya detaylarını www.isbank.com.tr adresinde bulabilirsiniz. İş Bankası kampanya detaylarını saklı tutar. İstediği zaman değiştirme, iptal edebilme ya da sonlandırma konusunda özgürdür.

Siz de iş yerinizi daha da büyütmek istiyorsanız beklemeden bir iş Bankası Şubesi’ne uğrayın, kampanya sona ermeden ihtiyaçlarınızı İş Bankası ayrıcalığı ile karşılayın!

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Kredi Notunun Yüksek Olması Kredi Tutarını Etkiler mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.