İng bankasının açılımı '' Internatıonale Nederlanden Group'' olarak biliniyor. İlk olarak Hollandalı kişiler tarafında birçok ortak ile kurulmuştur. İlklerden biridir. Bu bankanın kurulması ise Nationale- Nederlanden ve NMB Postbank Groepin ortaklığıyla oluşmuştur. Aynı zamanda bankanın açılımının da böylelikle nereden geldiği anlaşılmıştır. Aynı zamanda 60 ülkede bankaları mevcuttur ve çoğu ülke tarafından bilinen bir bankadır. 95.000 çalışanı ve senede 40 milyar karı mevcuttur. Bu yüzden saygı duyulacak bir bankadır ve geliri çok iyidir. Bu bankanın internet bankacılığı olduğu ve tek bir kişinin olmadığı bilinmesi gereken önemli bir şeydir. Ing bankasının birçok ortağı vardır.

Ing Bank İnternet Şubesinden Kredi Kartı Borcu Ödeme

Ing bankın internet sitesinden kredi kartı ödemek mümkündür ve oldukça basittir. Tek yapmanız gereken Ing bankın internet şubesine girip Kartlar menüsüne girerek Kredi Kartı Borç Ödemeye girmek olacaktır. Bastıktan sonra orada kartlar karşınıza çıkar ve ödemek istediğiniz kartı seçip borcunuzu ödemek yetecektir.

Destek Hesabı Ing İnternet Şubesinden Takip Etme

Destek hesabınızı ıng internet şubesinden takip etmek mümkündür. Ing internet sitesine girip Hesaplar Menüsüne tıklayarak takip edebilirsiniz. Böylelikle işleriniz daha kolay hale gelir. '' Hesaplar Menüsüne'' girdikten sonra gerisinin kolay olduğunu görebilirsiniz.

Ing İnternet Üzerinden Nasıl Destek Hesap Açılır?

Ing internet şubesine girip '' Başvurular Menüsü'' sayesinde destek hesap açmak mümkündür. Bilgileri girip destek hesabınızı açmak oldukça kolaydır ve yönlendiricidir. Başvurular menüsüne girdikten sonra '' Başvuru/ Limit Artışı seçeneği sizi yönlendirecektir.

Ing İnternet Şubesinden Para Gönderme

Eğer karşıdaki kişiye para göndermek istiyor iseniz o kişinin illa banka hesabı olmasına gerek yoktur. '' Transfer/ Ödemeler menüsü sayesinde para gönderilecek kişinin cep telefonu numarası ve tutarı yazarak para transferi gerçekleşebilir. Bu işlem oldukça basittir ve insanlarda yardımcı olur. Numarayı ve tutarı yazıp gönderdikten sonra para gönderilen kişinin numarasına referans numarası gider. Bu mesaj sayesinde para gönderilen kişi bir hafta içinde Ing banktan parayı çekme hakkına sahip olur.

Ing İnternet Şubesi Telefon Faturası Ödenebilen Kurumlar

Turkcell, Avea, Turkcell Kıbrıs, Mıllenıcom, Superonline, Vodofone, Vodofone Kıbrıs, Ttnet, Türk Telekom, Türksat, Türk Telekom Kıbrıs, Vodofone Cep Lira Yükleme, Oris Telekom, Doğan Telekom, D- Smart Net, Vodofone Net, Ttnet Mobil, Turkcell Kurumsal, Turknet- Adsl

İng İnternet Şubesine Giriş Yapma

Ing bankasının internet şubesine giriş yaparken kullanıcı adı ile giriş, Qr kod ile giriş ve tc kimlik numarası ile giriş yapabilirsiniz. Size bunlar dan biri yetecektir. Tc kimlik ile giriş yaparken Tc kimlik numaranızı yazdıktan sonra tek kullanımlık şifreyi yazmanız yetecektir. Qr kodu ile giriş yaparken ise aldığınız şifreyi ve qr kodunu girmeniz yeter. Kullanıcı adı ile giriş yaparken ise kullanıcı kodunuzu yazarak ve tek kullanımlık şifreyi yazarak mümkün olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!