Kapat

Hotels.com ile %8 İndirim İnternet ve Mobil Şubesi’nde

31 Ekim 2017 tarihine dek, Yapı Kredi İnternet Şubesi ya da Yapı Kredi Mobil’e giriş yaparak, Hotels.com üzerinden gerçekleştirilecek otel rezervasyonları için anında %8 indirim kazanma fırsatı sunuluyor! Yapı Kredi kampanya bölümünde de yer alan bu kampanya tüm uygulama kullanıcıları için geçerlidir. Yapı Kredi Mobil ya da İnternet Şubesi’nden T.C. Kimlik numarası ya da kullanıcı kodu ile giriş yapılabilir.

Bireysel internet şubesi şifresi kullanılarak bireysel mobil şube girişi yapılabilir. İnternet ya da Mobil Şube şifresini unutan kullanıcılar veya yeniden bir şifre almak isteyenler, Şifre Al/Şifremi Unuttum sekmesinden anında şifre alabilirler. Yapı Kredi kampanyalar bölümüne giriş şifre ile sağlanacaktır.

  • Kampanya kodları, internet şubesinde mevcut olan “Kampanyalar” sekmesine ve Yapı Kredi Mobil’de bulunan “Size Özel/Yenilikler ve Fırsatlar” sekmesine yüklenmektedir. 31 Ekim 2017’ye dek de kalmaktadır.
  • İndirim kodları ile hotels.com üzerinden ya da hotels.com’a ait olan 00800 448821515 numaralı Çağrı Merkezi aranarak ve kodun ibraz edilmesi sonucunda indirimli rezervasyon gerçekleştirilebilir.
  • Rezervasyon fırsatı, hotels.com adresinde rezervasyon gerçekleştikten sonra kampanyaya dahil edilen otellerde “Şimdi Online Öde” ödeme sekmesine tıklanarak, “İndirim kodu kullan” bölümüne, indirim kodunun yazılması ve daha sonra “Kullan” bölümüne basarak ek %8 indiriminden faydalanılması ile gerçekleşecektir.
  • Kampanya içerisine dahil edilen oteller için, 1 ve 28 gece arasında değişen konaklama sayısında indirim sağlanır.
  • Kampanyaya ait indirim; masraflar, vergiler ya da ekstra ödemeler için kullanılamaz. Ek olarak gelecek misafir, oteldeki telefon kullanımı, iade ve iptal ödemeleri, otopark ya da bunun gibi diğer masraflar için de kullanılamaz. Bu ödemeler rezervasyon esnasında ya da doğrudan otel içerisinde ödenerek tamamlanır.
  • Rezervasyon için boş oda olup olmaması o dönemdeki otelin şart ve kurallarına bağlı değişebilir.
  • Bu kuponun kullanımı ile, Hotels.com™ Rewards gecesi toplanamaz ya da kullanılamaz.
  • Bu kupon nakit paraya dönüştürülemez, bir başkası için ayrılamaz ya da satılamaz.
  • İndirim kodlarının tümü 31 Ekim 2017 tarihine dek geçerli olmakla birlikte bu tarihe dek rezervasyon yaptırma şartı bulunmaktadır.
  • Gerçekleştirilecek rezervasyonlar için en son konaklama tarihi 01 Temmuz 2018 olarak belirlenmiştir.
  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Yapı Kredi Cüzdan 25 TL World Puan Fırsatı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.