Axess
Visa kart ile hepsiburada.com adresinden alışveriş yapan kullanıcılar indirim yakalama fırsatına sahiptir. Hepsiburada.com adresindeki belli bölümlerdeki ürünlerden 150 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar bir sonraki 75 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL indirim kazanmaktadır.

Axess Kampanya ise Hepsiburada.com’dan İndirim Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler Axess kampanya kapsamındaki indirimden yararlanmak isteyen kullanıcıların 31 Aralık 2017 tarihine kadar kişisel bakım, kozmetik, süpermarket, anne, bebek, oyuncak ve pet shop bölümlerindeki ürünlerinden KDV dâhil 150 TL ve üzerinde alışveriş yapması gerekmektedir. Kullanıcıların burada dikkat etmeleri gereken bir husus bulunmaktadır. Yapılan alışverişin hepsiburada isimli satıcıdan yapılması gerekmektedir. Daha sonra bu alışverişin Axess Visa kart ile ödenmesi ve ödeme yapılan kartın profile kayıt edilmesi gerekmektedir. İndirim kodunun geçerli olabilmesi için bu kayıt işlemi zorunlu olup kayıt etmeyen kullanıcılar indirimden yararlanamamaktadır. Bu şekilde 15 gün sonra kişisel bakım, kozmetik, süpermarket, anne, bebek, oyuncak ve pet shop bölümlerindeki ürünlerinden yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanılmış olmaktadır. Bu alışverişler yine hepsiburada isimli satıcıdan yapılmak zorundadır. Axess Kampanyadan Kazanılan İndirim Ne Zaman Kullanılabilir?

Axess Visa kart ile kazanılan indirim 15 gün sonra aktif olmakta ve aktif olduğun ilk günden başlamak üzere 15 gün boyunca kullanılabilmektedir. Bu sürenin sonunda kullanılmayan indirimler iptal edilmektedir. Kampanyaya kullanıcılar sadece bir defa katılabilmekte ve toplamda 25 TL indirim kazanabilmektedir. Farklı üyelik açarak yeniden katılmak isteyen kişilerin isim, firma adı gibi unsurların aynı olduğu fark edildiğinde indirim iptal edilmektedir. Hizmetin verilmesi sırasında yaşanacak olan sorunlarda Axess Visa sorumluluk kabul etmemektedir. Alınan ürünlerinden teslimatında yaşanacak sorunlar için hepsiburada.com ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!