Gratis indirim günleri Kasım 2017

Gratis indirim günleri Kasım 2017

Gratis indirim fırsatları Kasım ayında da devam ediyor. Gratis Kasım 2017 indirim fırsatları kataloğu yüzlerce üründe indirimli fiyatlar sunuyor. 3 Kasım – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında tüm Gratis mağazaların geçerli olacak olan indirim kampanyasında bir çok marka bulunuyor.

Kozmetik sektöründe yaptığı indirim kampanyaları ile rakiplerinden her daim öne çıkan Gratis Bay – Bayan ve Çocuk demeden her yaştan müşterisini sevindirmeye devam ediyor.

Gratis mağazalarından avantajlı alışveriş yapmak için Gratis Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Sadece kampanyalardan yararlanmak için değil. Yaptığınız her alışverişte Gratis Kartınıza puan işleniyor. Biriken puanlarınızı sonraki alışverişlerinizde kullanma şansı elde ediyorsunuz.

Gratis Kart’ın getirdiği avantajlar sadece indirim veya puan değil. Bir çok sektörden bir çok marka ile yaptığı iş ortaklığı sonucunda indirim fırsatları sunuyor. Arby’s, So Chic, Aras Kargo, Vialand, Koton, Sosyopix.com, bfit, damla, tazemasa Okan Üniversitesi, Dry Center ve GoldMaster markalarında .eşitli indirim fırsatları sizleri bekliyor. Detaylar Gratis Kataloğunun 2.sayfasında.

1 adet Nivea Urban Skin Yüz Bakım ürünü alımlarınızda Özel Tasarım Çanta Hediye edilecektir.

Sizde Gratis İndirim Kasım fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız aşağıda kataloğu inceleyebilirsiniz.

Gratis İndirim Kataloğu Kasım 2017

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ