Gratis indirim günleri Aralık 2017

Gratis indirim günleri Aralık 2017

Gratis indirim Aralık 2017 kataloğu yarın itibari ile yayınlanacak. 1 Aralık 2017 – 4 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olacak olan Gratis kataloğu‘nda bir çok üründe fırsatlar sizleri bekliyor. Gratis’in her ay mutlaka aylık ürün ve kampanya kataloğu yayınladığını takip edenler bilir. Bizlerde sizleri bu kampanya fırsatlarından en hızlı şekilde haberdar etmek için çalışıyoruz. Bu ay ki kataloğ yine dolu dolu geliyor. Özellikle Bayanlar için güzel fırsatlar bulunuyor. Baylar unutulmuş zannetmeyin Gratis kataloğu’nda sizler içinde cazip ürün fırsatları bulunmakta.

Gratis indirim günleri hız kesmeden Aralık ayında da devam ediyor. Gratis yılın son kataloğunda indirimli ürünlerin yanında hediyeli ürün kampanyaları’da sunuyor bizlere. Ayrıca Gratis indirim fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız mutlaka Gratis Kart sahibi olmalısınız. Eğer Gratis Kart’ınız yok ise her hangi bir Gratis mağazasına uğrayarak kasa yetkilisinden Gratis Kartınızı temin edebilirsiniz.

Gratis Kasım ayı içerisinde Türkiye genelinde ki 500. Mağazasının açılışını çeşitli indirim fırsatları ile duyurmuştu. Tüm Türkiye genelinde ki kozmatik tüketicilerine 500 mağaza ile himet veren Gratis büyümeye hız kesmeden devam ediyor.

Gratis 1 Aralık kataloğunda kendi kampanyaları hariç bir çok firma ile yaptığı iş ortaklığı sonucunda çeşitli firmalardan Gratis Kart ile indirimli veya hediyeli ürün fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Konuyla ilgili fırsatlar Gratis Kataloğunun 2.sayfasında yer alıyor.

Gratis Kart ile 15 TL’lik veya 25 TL’lik alışverişlerinizde çeşitli ürünlerde özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Detaylar 3.Sayfada.

Yılbaşı yaklaştığına göre tüm firmalar bununla ilgili kampanya çalışmalarına başlamış durumda. Yılbaşında sevdiklerine hediye almak isteyen bay ve bayalar, Gratis sizler için bulunmaz kaftan. Hediye olarak seçebileceğiniz binlerce ürün bulunuyor. Hediye seçmekte zorlanmayacaksınız emin olun.

The Balm ürünlerinde Gratis Karta özel fırsatlaru bulunmaktadır.

Gratis kataloğunda sadece indirimler değil. 3 Al 2 ÖDE fırsatları’da bulunuyor. Ayrıca 2.ci Üründe %50 indirim fırsatlarıda bulunuyor.

Gratis indirim fırsatları tüm Türkiye genelinde geçerli olup, ürünler stoklarla sınırlıdır.

Gratis Kataloğu Aralık 2017

[Toplam:2    Ortalama:3/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ