Gratis indirim fırsatları 2020 yılının Haziran ayındada yüzlerce üründe devam ediyor. Gratis 8 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak indirim kataloğunu incelemenize sunmuştur. Kadın erkek, genç yaşlı demeden her kesime hitap eden ürünleri geniş bir hizmet yelpazesi sunan Gratis kozmetik market Haziran ayında özellikle tatilcileri memnun edecek gibi duruyor.

Gratis müşteri memnuniyetini ön plana çıkaracak yaklaşımlarda bulunmayıda ihmal etmiyor. Bu konuya örnek olabilecek bazı hususlar şunlar;

 • Genel düzenlediği kampanyalar yanında Gratis Kart sahibi müşteriler ekstra indirim veya kampanyalardan yararlanabiliyorlar. Gratis Kart sahibi olmanız çok kolay ve ücretsizdir.
 • 8 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında Gratis Kart ile aldıuğınız ürünlerden memnun kalmadığınız taktirde, alışveriş faturanız veya fişiniz ile 30 gün içinde koşulsuz değişim veya iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kasadaki fiyat ile etiket fiyatı arasında farklılık olması sonucunda, sizlerin lehine olacak olan fiyat geçerli kabul ediliyor. Bu durum aslında perakendecilik kanunlarında vardır. Olması gereken budur zaten. Her firmanın bu koşulu yerine getirmesi dileğiyle.

Gratis Online ve Mobil Alışveriş Kargo Kampanyası

Gratis Haziran ayınca boyunca belirli tarihlerde seçili markalardan alışveriş yapmanız durumunda kargo bedava kampanyası düzenlenmiştir. Aşağıda ilgili kampanyaların detaylarını bulabilirsiniz.

 • 9 – 15 Haziran 2020 tarihleri arasında, 1 adet ve üzeri Gliss markalı ürün alışverişlerinizde KARGO BEDAVA.
 • 16 – 22 Haziran 2020 tarihleri arasında, Colgate ürünlerinden 25 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda veya NIVEA Saç Bakım ürünlerinden 40 TL ve üzeri alışveriş yağtığınızda KARGO BEDAVA kampanyasından yararlanabilirsiniz.
 • 23 – 29 Haziran tarihleri arasında, Palmolive ürünlerinden 25 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda veya Wella markalı ürünlerden 40 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda KARGO BEDAVA fırsatı sizleri bekliyor.

Rossmann Haziran 2020 Kampanya Kataloğu Yayımlandı!

Gratis Beauty Mağaza İndirimleri

Gratis’in sertifkalı uzman personeli ile Cilt Bakımı, Manikür (40 TL) ve Pedikür (45 TL), Oje (7.5 TL) ve Kalıcı Oje (50 TL), Nail Art (10 TL), Kaş Alım ve Tasarım hizmetleri sunmaya başlamıştır. Tek tıkla randevu alabileceğiniz bu mağazalarda kredi kartlarına 6 taksit imkanı sunulmaktadır. Corono ile mücadele ettiğimiz bu günlerde Gratis hijyene önemli derece dikkat edildiğini özellikle belirtmektedir. Aman diyelim yinede sizlerde kendi önleminizi alınız.

Gratis 2.cisi 1 TL Kampanyası

Gratis indirim fırsatlarında önemli bir kampanya duyurusunda bulunmak istiyoruz. Gratis Kart ile aldıkça kazan kampanyası dahilinde seçili ürünlerden 2 adet aldığınızda 2.ürün 1 TL fiyattan satılacaktır. İlgili kampanya dahil ürünlerin listesi aşağıdadır;

 • Elidor Doğanın Enerjisi 650 ml Şampu çeşitlerinin adedi 33 TL, ikincisi 1 TL
 • Uni Care 170 ml Vazelinin adedi 24 TL, ikincisi 1 TL
 • Benri 100 ml Diş Macunu çeşitlerinin adedi 7 TL, ikincisi 1 TL
 • Rimmel London Exaggerate Likit Eyeliner çeşitlerinin adedi 42.75 TL, ikincisi 1 TL
 • City Color Dudak & Göz Kalemi çeşitlerinin adedi 6.5 TL, ikincisi 1 TL
 • Glossy Blossom Tırnak Süsü çeşitlerinin adedi 9 TL, ikincisi 1 TL
 • Bee Beauty 125 gr. Sabun çeşitlerinin adedi 7 TL, ikincisi 1 TL
 • Bee Beauty Lip Balm Ürün çeşitlerinin adedi 8 TL, ikincisi 1 TL

Gratis indirim fırsatları yukarıda ki kampanyalar ile sınırlı değil. Haziran ayı boyunca güneş bakım ürünlerinde, cilk bakım ürünlerinde, saç bakım ürünlerinde, bebek ürünlerinde, ağız bakım ürünlerinde, makyaj ürünlerinde %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor. Kampanyalardan Gratis mağazalarından, gratis.com web sitesinden ve Gratis mobile uygulamasından yapacağınız alışverişlerde yararlanabilirsiniz. Tam olarak hangi üründe hangi kampanyalar mevcut olduğunu öğrenmek için hemen altta paylaştığımız Gratis kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Gratis İndirim Kataloğu - Haziran 2020

Gratis İndirim Kataloğu - Haziran 2020

Gratis İndirim Kataloğu - Haziran 2020

Gratis İndirim Kataloğu - Haziran 2020

Gratis İndirim Kataloğu - Haziran 2020

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!