Gratis indirim günleri kampanyalarını takip etmek için sitemizi kullanabilirsiniz. Gratis indirim fırsatlarını devamlı güncel olarak takip etmekteyiz. Aylık olarak yayınlanan Gratis katalog her ayın 1 ila 5 arasında sitemizde ki yerini alıyor. Gratis ayrıca hemen hemen her hafta mutlaka hafta sonu indirim fırsatları sunuyor. Hafta sonu Gratis indirim fırsatları en güncel şekilde sitemizde yayınlanmaktadır.

Kişisel bakım ve kozmetik mağazacılığı alanında Gratis bir marka olmuş ve kısa sürede mağaza şube sayılarını hızla artırmıştır. Gratis kişisel bakım ürünleri mağazalarında A dan Z ye her türlü ürün temin edilebilmektedir. Avantajlı fiyatlar ve gratis indirim günlerinde ihtiyacınız olan her türlü ürünü çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. İster kendi ihtiyaçlarınızı, ister çocuğunuzun, isterseniz ailenizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde temin edebilirsiniz. Gratis katalog özellikle dünyaca ünlü markaların ürünlerini sergilemekte ve uygun fiyatla tüketiciye bu markaları ulaştırmaktadır. Bu anlamda gratis kataloglarını takip etmek, tüketici bütçesi açısından önem arz etmektedir.

Kişisel bakım ürünleri denince akla ilk gelen bayanlar olsa da artık erkekler de kişisel bakım ürünleri ile ilgilenmektedir. Kişisel bakım ve kozmetik sektörü son yıllarda büyük bir ivme kazanmıştır. Bebekten, gence, yetişkine kadar her kesim için ürünler üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. Sektörün bu denli büyümesi, gelişmesi ve talep görmesini müteakip kişisel bakım ürünlerine yönelik mağaza sayılarında da artış olmuştur. Yaklaşık 500'ün üzerinde mağazaya ulaşan Gratis her geçen gün gücüne güç katmaktadır. Hemen hemen her şehirde bir Gratis mağazası bulunmaktadır.

Normal kampanyalar, katalog ürün kampanyaları dışında, özellikle hediyeleşmenin yoğun olduğu özel günler olan, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı, bayram gibi zamanlarda, mağazalarda ekstra indirimler yapılmakta ve çok düşük bir bütçe ile müşterilerin ihtiyaçlarını temin etmeleri sağlanmaktadır.

Gratis katalog ürünlerinde sağladığı avantajdan ayrı olarak, gratis kartla da tüketicinin yüzünü güldürmektedir. Gratis kart talebinde bulunabilirsiniz. Kartınız ile yapacağınız alış verişlerde ekstra gratis indirim kazanabilir veya biriktirdiğiniz chip paralarla doyasıya alışveriş yapabilirsiniz. Gratis kart avantajından yararlanmak için hemen en yakın Gratis mağazasına başvurabilirsiniz.