Kapat
Goldmasterhome.com’dan Yapılacak Alışverişlerde İndirim Fırsatı!
E-Ticaret 64 views 0

Goldmasterhome.com ile %50 İndirim Fırsatı!

Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nde kullanıcılarını bekliyor. Yapı Kredi kampanya detayları her iki grubun sitelerinde yer almaktadır.

31 Ekim 2017’ye dek Yapı Kredi Mobil ya da İnternet Şubesi’ne giriş yaparak, Goldmasterhome.com ile bütün ürünler için %50 indirim fırsatı sunuluyor. Site içerisinde satışta olan tüm ürünlerde bu fırsattan faydalanmak mümkün olacaktır.

Kullanıcılara özel bütün fırsatları görmek için Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’ne giriş yapmak yeterli olacaktır. Yapı Kredi kampanyalar bölümünde de bilgilere erişilebilir.

 • Kampanya kodları, Kurumsal ve Bireysel İnternet Şubesi’nde bulunan “Kampanyalar” sekmesine ve Yapı Kredi Mobil içerisinde mevcut olan “Size Özel ” sekmesine yüklenmektedir. Kodlar 31 Ekim 2017’ye dek yüklü kalmaktadır.
 • İndirim kodu için Goldmasterhome.com adresinde mevcut olan alışveriş sepetinde “Kupon Kodu” sekmesine giriş yaparak hemen %50 indirim fırsatından faydalanmak mümkün.
 • 31 Ekim 2017 tarihine dek Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi, Kurumsal İnternet Şubesi ya da Yapı Kredi Mobil sitesine giriş sağlayarak kampanyaya eklenmiş tüm kullanıcılar, goldmasterhome.com adresinden gerçekleştirecekleri alışverişler için geçerli olacak %50 indirim kazanacaklardır.
 • Toplamda 50 TL ve üzerindeki işlemler için kargo ücretsiz olmaktadır. Alışveriş sepetinde otomatik olarak kargo fırsatı yüklenecektir.
 • Kampanya kodları 10 Ağustos 2017’de İnternet Şubesi içerisinde mevcut olan ‘’Kampanyalar’’ ve Yapı Kredi Mobil’de mevcut olan ‘Size Özel’ sekmesine yüklenmektedir. 31 Ekim 2017 tarihine dek kullanıma sunulmaktadır. Kullanıcılar indirim kodlarını 31 Ekim 2017 tarihine dek kullanabilirler.
 • Kampanyadan yararlanmak için kullanıcıların verilen kodları alışveriş sepetinde yer alan “Kupon Kodu” sekmesine yazmaları gerekmektedir.
 • Sağlanan indirim fırsatı bütün ürünler için geçerlidir.
 • Kampanya Yapı Kredi Bireysel ve KOBİ kullanıcıları için geçerlidir.
 • İndirim kodları kişiye özel olmakla birlikte yalnızca tek kullanımlıktır.
 • Siparişlerin gelmesi için yazılı olarak goldmasterhome.com web sitesinde paylaşılan “Teslimat Şartları” geçerli olacaktır.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ve Goldmaster şirketler grubu, kampanyaya dair tüm şartlarda değişiklik yapma ve iptal etme haklarını saklı tutmaktadır. Bu nedenle kullanıcıların kampanya süresi boyunca şart ve detayları takip etmesi gerekmektedir. Bilgi ve detaylar için Yapı Kredi kampanyalar bölümü ve Goldmaster sitesinden erişim sağlanabilecektir.
  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Maximum Kart ile Ozdilekteyim.com'da 20TL MaxiPuan!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.