Alışveriş için en çok kullanılan sitelerden biri olan
GittiGidiyor

.com sitesinden tek seferde yapacağınız 500-1000 TL arasındaki alışverişinizden 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL chip-para hediye kazanabilirsiniz. İnternetten yapacağınız alışverişinizin ödemesini Axess

ile ödediğinizde bu chip-parayı kazanacaksınız. GittiGidiyor.com ile Axess kampanyasında 100 TL’ye kadar chip-para kazanabilirsiniz.  Axess kampanyalar içerisinde oldukça kazançlı çıkacağınız bir kampanya olarak hazırlanan bu kampanyaya Axess Mobil uygulaması üzerinden başvurabilirsiniz. Kampanya Süresi Hakkında Bilgi Axess için özel olarak hazırlanmış olan bu kampanyanın katılım tarihleri 1 Kasım 2017– 30 Kasım 2017’dir. Başvurudan sonra chip-paralar ayı gün karta yansıtılacaktır. Bu chip-paraların kullanılmasındaki son tarih 15 Aralık 2017 tarihidir. Bu tarike kadar kullanmadığınız chip-paralarıız 16 Aralık 2017 tarihinde silinecektir. Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyaya alışveriş yapmadan önce başvurulması gerekmektedir Başvuru için kullanılacak telefon Akbank’ta kayıtlı olan iletişim numaranız olmalıdır. Bu telefondan gönderilecek kısa mesaj ile kayıt yaptırdıktan sonra alışverişten kazanılan chip-paralar bu karta yüklenecektir. Kısa mesaj tüm operatörler için 0,65 TL olarak ücretlendirilmektedir. Axess kampanya müşteri bazında hazırlanmış olan bir kampanyadır. Bu kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanabilmektedir. Bu kampanyada Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları dahil olmaktadır. Bunun yanında kısa mesaj yolu ile Axess Business, Wings Business kart sahiplerinin kampanyaya katılma hakkı bulunmaktadır.  Hazırlanan bu kampanyaya Bank'O Card Axess dahil edilmemiştir. Mücevher ve takı konusunda yapılan alışverişler ve kontör alışverişleri bu kampanya kapsamında değildir.Bu kampanya dahilinde kazanılan chip-paralar iade ve vazgeçme durumunda geri alınmaktadır. Paraların harcanmış olması durumunda harcanan chip- paralar ekstre borcuna yansıtılmaktadır. Akbank T.A.Ş. hazırlamış olduğu bu kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Kampanyaya Nasıl Katılabilirim? Axess kampanya katılımı için öncelikle Axess Mobil üzerinden “hemen katıl” kısmını tıklamanız veya kısa mesajla GİTTİGİDİYOR yazarak 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır. Gönderilen kısa mesaja cevap gelmesinin ardından alışveriş yaparak chip-paralarınızı kazanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!