Vakıfbank world kart kampanya fırsatları ara vermeden devam ediyor. 24 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında yapacağınız gıda marketi alışverişlerinize 15 TL Worldpuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Sizde Vakıfbank world kredi kartı sahibiyseniz kampanya detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için, farklı günlerde tek seferde 2 kez 100 TL ve üzeri gıda marketi harcaması yapmanız gerekmektedir. Bu kampanya müşteri bazında düzenlenmiştir, o yüzden bir müşteri kampanyaya sadece 1 kez katılabilir ve en fazla 15 TL Worldpuan kazanabilir. Ek kartlar ile yapılan işlemlerde kazınılan worldpuan’lar asıl karta yüklenmektedir.

Vakıfbank gıda marketleri kampanyasına iki farklı şekilde katılma şansınız bulunuyor. Birinci yöntem, Vakıfbank Mobil Bankacılık üzerinden “Cepte Kazan” uygulamasını kullanarak katılabilirsiniz. Diğer yöntem ise, 6635’e GIDA yazıp bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesini yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanyadan kazanılan Worldpuan’lar, 10 Nisan 2018 tarihine kadar bireysel olan kredi kartınıza yüklenecektir. Worldpuan’ın kartınıza yüklenebilmesi için kartınız açık olması gerekmetekdir. Kartınıza yüklenen Worldpuan’ları 19 Nisan 2018 (bu tarih dahil) tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar 20 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Vakıfbank world kart kampanyasına, Bankomat ve BusinessCard’lar, mail order, nakit çekim, yurt dışı işlemleri, sanal kart işlemleri, puan kullanımı ve iade işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir. TercihKart’a sahip müşteriler kampanyaya katılmak için 4,99 TL katılım bedeli ödemeri gerekmektedir. SMS ile katılım sağlayan müşteriler kullandıkları operatörlerin sms tarifleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. Vakıfbank kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı istediği zaman durdurma hakkını gizli tutar.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!