GarantiPay ile ereyon.com.tr’de 30 TL Bonus Fırsatı!

GarantiPay ile ereyon.com.tr’de 30 TL Bonus Fırsatı!

Alışveriş yapmak için www.ereyon.com.tr’yi ziyaret etmeniz ve buradan yaptığınız alışverişin ödemesini GarantiPay ile yapmanız durumunda 30 TL bonus kazanma hakkına sahip olacaksınız. Bonus kampanyalar içerisinde GarantiPay ile yapılan 30 TL indirim size oldukça iyi gelecek. www.ereyon.com.tr’den yaptığını alışverişin sonunda sepetinizde yer ala ödeme seçenekleri kısmında bulunan GarantiPay’ı seçtiğinizde bu avantajlı indirim kampanyasından faydalanacaksınız.

Kampanyanın Süresi?

GarantiPay İle www.ereyon.com.tr’de yapılan alışverişlerde 30 TL bonus kazanma fırsatı için katılım tarikleri 15 Ekim-15 Kasım 2017 arasında gerçekleşecektir. Bu Bonus kampanya fırsatı müşteri bazında düzenlenmiş olan bir kampanyadır. GarantiPay ile yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde tek ödemede 30 TL bonus kazanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişten kazandığınız bonuslar 19 Kasım 2017'de kartınıza yüklenecektir. Bu kazandığınız Bonusları 19-29 Kasım 2017 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız bonuslarınız 30 Kasım'da geri alınacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları?

Bu kampanyaya katılmak için öncelikle  www.ereyon.com.tr’den alışveriş yapmanız ve ödemenizi Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar, Paracard’lardan biri ile yapmanız gerekmektedir. Alışveriş sepetini doldurduktan sonra ödeme sırasında ödeme seçenekleri kısmında GarantiPay kısmını işaretleyerek ödemenizi buradan yaparak kampanyada verilen bonusu kazanabilirsiniz. Ayrıca kampanyada alışverişinizin miktarının 300 TL ve üzerinde olması ve tek seferde ödeme yapmanız gerekecektir. Bu alışverişten önceki kart kullanımlarında bu bonus indirimi söz konusu değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bonus kampanya fırsatından yaralanmak için www.ereyon.com.tr’den yaptığınız alışverişin ödemesini yapmak için ödeme seçeneklerinden GarantiPay'i seçmeniz gerekmektedir. Bu seçeneği tıkladıktan sonra Garanti Bankası’nda kayıtlı bulunan telefon numaranızı ve TC kimlik numaranızı girmeniz istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra telefonunuza BonusFlaş'tan bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajı açtığınızda veya doğrudan ödemeler BonusFlaş kısmından işleminizi devam ettirebilirsiniz. Kartınızı sistemin üst kısmında bulunan bölümden değiştirerek başka bir kartla ödemenizi gerçekleştirebilirisiniz. Ödeme işlemini onaylayarak parolanızı girdiğinizde ödeme işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bu sitem ile özel kart bilgilerinizi paylaşmadan güvenli alışveriş yapmış olacaksınız. Bu kampanyaya katılmak istiyorsanız BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmanız ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerinizi yapmanız gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN