Erkek giyim markaları arasında önemli bir konuma sahip Kiğılı markası bankalar ile sürdürmüş olduğu indirim fırsatlarına bir yenisini daha ekliyor. Bonus kampanya kapsamında, Abdullah Kiğılı’dan seçili ürünlerde yapacağınız alışverişlerinizde anında %60 indirim kazanma fırsatı sunuyor.

Kampanya

1 – 31 Mart 2018 tarihlerinde arasında geçerli olup, tüm Garanti Bankası kredi kartları bu kampanya dahilinde kullanılabilecektir. Kampanyaya Sonbahar – Kış ürünleri dahil olup, promosyon ürün etiketine sahip, kampanyalı etiketli, aksesuar ve deri grubu ürünler kampanyaya dahil değildir. %60 indirim, kampanya dahilinde almış olduğunuz Sonbahar – Kış sezonuna ait ürünlerde kasada fatura tutarınıza hemen yansıtılacaktır. Garanti bankası tarafından farklı bir yansıtma işlemi yapılmayacaktır. Kampanya kapsamında gittiğiniz mağazada ürün bulamadığınız takdtirde Kiğılı merkez yönetimi ile irtibata geçebilirsiniz. Kampanya

Abdullah Kiğılı ve Kiğılı mağazalarında, kigili.com ve abdullah.kigili.com’da geçerli olacaktır. Kampanya aktif olan diğer kampanyalar ile birleştirilmeyecektir. Ek kartlar kampanya dahilinde kullanılabilecektir. Kiğılı kart sahipleri kartlarında ki puanları kullanabileceklerdir. Kiğılı kart sahibi olmayanlar ise mağazalardan hemen kart çıkartma işlemi yapabilirler. Kiğılı markası bu kampanya ile ilgili kampanya koşullarını değiştirme hakkını gizli tutar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!