Kapat
Garanti Bankası Siemens Kampanyası!
Beyaz Eşya 109 views 0

Finansbank Siemens Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından biri olan Siemens 2017 yılının baharını Card Finans ile karşılıyor. Card Finans kullanıcısı iseniz 31.05.2017 tarihine kadar Siemens yetkili satıcılarından gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerde 12 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Kampanya detaylar ise şöyle:

100 ile 50.000 TL arasındaki 3 ve 6 taksit sayısına ait alışverişler için beyaz eşya alışverişinde artı 6 taksit, telekomünikasyon dışındaki 2 taksitli alışverişlerde ise artı 4 taksit Finansbank tarafından tanımlanmaktadır. Artı taksit kampanyası anlaşmalı Siemens mağazalarına göre farklılık göstermektedir. Para puan aracılığı ile yapılan alışverişler, artı paket dışında kalan Fix kartlar ve bankamatik kartları ile ticari kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Bu kampanyadan yararlanmak için Fix kart ile artı pakete dahil olmak için 0850 222 0900 numaralı hattı arayabilir ya da www.cardfinans.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Artı pakete üye olmanın bedeli aylık 5 TL’dir. Bu tutar her ay Fix karttan tahsil edilmektedir. Bu kampanyaya ait değişikliklerin duyurulması sürecinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Siemens’in başlatmış olduğu kampanyada Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu kampanya dahilinde Siemens’ten satın alınan tüm ürünler için 444 6 688 telefon numarası ya da www.siemens.com.tr adresinden bilgi alınabilmektedir.

Siemens bu kampanya ile ilgili tüm hakları saklı tutar. Kampanyanın durdurulması, iptal edilmesi ya da değiştirilmesi konusunda özgürdür.

Siz de yetkili Siemens satıcılarına uğrayın, 12 aya varan taksit imkanlarından Finansbank ayrıcalığı ile yararlanın.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Axess'le Ramazan'da 55 TL Chip Para Hediye!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.