Kapat
Fiat Kasım 2017 Otomobil Kampanyaları
Fiat Kampanyaları 238 views 0

Fiat Ekim 2017 Kampanyaları (Ticari Araç)

Fiat Doblo Kampanyası

40.000 TL, 20 ay, %0 faiz ile kredi fırsatından dolayı erken gelecek olan yıl sonu olanaklarını yakalama zamanı. Fiat kampanya fırsatı, 3-31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde, 2017 model ve 0 km Doblo Combimodeli için uzatılmış olan garantisi ile beraber geçerli olacaktır. Fiat Şirketler Grubu, kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme haklarını kendisinde saklı tutar. Bu nedenle alıcıların kampanya detaylarını sürekli olarak takip etmesi beklenmektedir.

 

Fiat Ducato Kampanyası

Fiat Ducato Kampanyası

İdeal yükleme ve kullanım yüksekliği ile doldurması ve boşaltması da oldukça kolay olan Ducato modeli için de fırsatlar hazır. Aynı zamanda az yakıt yakması ile de bilinen Ducato modelleri için en uygun fiyat seçenekleri hazırlanmış durumda. Ayrıca 5 farklı hacim ile kapalı kasa, 4 ayrı boyutu ile de açık kasa kamyonet alternatifleri ve cazip takas imkanları da Fiat Ducato modelinde alıcılarını Fiat showroom içerisinde bekliyor. Sınırlı sayıda araç alımı için fırsatlar devam etmektedir.

Kampanya, 2017 model yılı ve 0 km Ducato modeller için, 03 Ekim 2017 – 31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde geçerli olacaktır. Kredi kullanımı, ticari amaç içeren krediler için Koç Fiat Kredi üzerinden geçerlidir. Ödeme oranlarına, bütün yasal vergi ve fonlar ticari kullanımlık krediler için 690 TL olarak kredi ödeme ücreti de dahil edilmiştir. Ödeme ücreti kredi miktarına dahil edilmemiştir. Fiat Şirketler Grubu, kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme haklarını kendisinde saklı tutar. Bu nedenle alıcıların kampanya detaylarını sürekli olarak takip etmesi beklenmektedir.

 

Fiat Dizel Otomatik Fiorino Kampanyası

Fiat Dizel Otomatik Fiorino Kampanyası

Şimdi 57.900 TL’den başlatılacak olan fiyatlar ile tüm alıcılarını bekliyor. Bu kampanya, 3 – 31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde, 2017 model ve 0 km. Fiorino Combi otomatik vites modeller için geçerli olacaktır. Kampanya içerisinde, Fiorino Combi otomatik vitesli model fiyatları üzerinden toplamda 2.000 TL indirim yapılır. 57.900 TL başlangıç fiyatı, Fiorino Combi Pop 1.3 Mjet 75 Hp adlı modele aittir. Fiat Şirketler Grubu, kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme haklarını kendisinde saklı tutar. Bu nedenle alıcıların kampanya detaylarını sürekli olarak takip etmesi beklenmektedir.

 

Full Kazandırma Kampanyası

Hem günlük kullanım hem de ticarı amaçlı satılabilen ve full kazandıracak olan FIAT’ın pick-up modeli için Fullback, şimdi 20.000 TL peşinat ile, ayda 1.751 TL taksit imkanlarını tüm alıcılarına sunuyor.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Fiat Aralık 2017 Ticari Araç Kampanyaları

Kampanya, 2016 model yılı ve 0 km Fullback modeller için, 03 Ekim 2017 – 31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde geçerli olacaktır. Kredi kullanımı, ticari amaç içeren krediler için Koç Fiat Kredi’de geçerlidir. Ödeme oranlarına, bütün yasal vergi ve fonlar ticari kullanımlık krediler için 690 TL olan kredi ödeme ücreti dahil edilmiştir. Ödeme ücreti kredi miktarına dahil edilmemiştir.

 

Fiat Ducato Okul Kampanyası

Şimdi Fiat Ducato modellerinde 2.000 TL değerinde okul paketi hediye ediliyor! Alıcılar da hemen bir Fiat showroom’una gelerek, istediği Ducato’ya hemen sahip olabilir. Bu kampanya, 2016 model yılı ve 0 km Ducato modeller için, 03 Ekim 2017 – 31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde geçerlidir. Kredi kullanımı, ticari amaç içeren krediler için Koç Fiat Kredi’de geçerlidir. Ödeme oranlarına, bütün yasal vergi ve fonlar ticari kullanımlı krediler için 690 TL olan kredi ödeme ücreti dahil edilmiştir. Tahsis ödeme kredi miktarına dahil edilmemiştir. Fiat Şirketler Grubu, kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme haklarını kendisinde saklı tutar. Bu nedenle alıcıların kampanya detaylarını sürekli olarak takip etmesi beklenmektedir.

 

Yeni Fiat 1.4 Fire Fiorino Kampanyası

Yeni Fiat 1.4 Fire Fiorino Kampanyası

Fiat Fiorino satın almayı isteyen tüm alıcılar için, Fiat Professional garantisi ile daha rahat bir alışveriş ve araç kullanımı, artık mümkün.

●  43.900 TL’den başlayacak olan fiyat fırsatı
●  Fiat Professional Garantisi ile LPG dönüşümü
●  Aygaz Otogaz alışverişleri için toplamda indirim ve Yakıt Güvence Sistemi fırsatı

2017 model ve 0 km. Fiorino Combi Pop 1.4 Fire 77 Hp modelindeki aracın 1-31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde geçerli olacak anahtar teslim fiyatı 43.900 TL olarak belirlenmiştir. Toplamda indirim ve 3.000 TL’lik alıma dek sağlanmaktadır. LPG dönüşümü 43.900 TL’lik fiyata dahil edilmez, ek maliyet ödemesi gerekebilir. Yakıt Güvence Sistemi Aygaz üzerinden verilmektedir. Fiat Şirketler Grubu, kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme haklarını kendisinde saklı tutar. Bu nedenle alıcıların kampanya detaylarını sürekli olarak takip etmesi beklenmektedir.

 

Fiat Doblo Cargo Kampanyası

Fiat Doblo Cargo Kampanyası

Seçilen modele göre bir büyük aracın alınması fırsatı.

Şimdi Fiat showroom’larında, Maxi ve Maxi XL hacimleri için gövde farkı ödemesi yapmadan sahip olma fırsatı sunuluyor. Bu kampanya, 2017 model yılı ve 0 km Doblo Cargo araçlar için, 03 Ekim 2017 – 31 Ekim 2017 tarihleri içerisinde geçerli olacaktır. Kredi kullanımı, ticari amaçlı krediler için Koç Fiat Kredi’de geçerlidir. Ödeme oranlarına, bütün yasal vergi ve fonlar ticari kullanımlı krediler için 690 TL olan kredi ödeme ücreti dahil edilmiştir. Ödeme ücreti kredi miktarına dahil edilmemiştir. Fiat Şirketler Grubu, kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme haklarını kendisinde saklı tutar. Bu nedenle alıcıların kampanya detaylarını sürekli olarak takip etmesi beklenmektedir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Fiat Kasım 2017 Otomobil Kampanyaları

Fiat Ekim 2017 Kampanyaları (Otomobil)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.