Evlerimiz için şık tasarım ve dekor ürünlerini uygun fiyatlı olarak bizlere sunan English Home markası, Garanti Bonus kampanya fırsat ile 20 TL Bonus kazanma fırsatı sunuyor.

Kampanyadan faydalanmak için, 16 Nisan 17 Haziran 2018 tarihleri arasında English home mağazalarından Bonus kredi kartınız ile tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınıza 20 TL English Home mağazalarında geçerli olacak Bonus kazanabilirsiniz.

English Home 20 TL Bonus Kazanma Şartları Kampanya müşteri bazında düzenlenmiş olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 20 TL English Home Bonus kazanabilecektir. Harcamanızdan sonra kazandığınız English Home Bonus’ları 16 Nisan – 27 Haziran 2018 tarihleri arasında English Home mağazalarında kullanabileceksiniz. Kullanılmayan English Home Bonus’lar 28 Haziran 2018 Perşembe günü geri alınacak ve kullanılamyacaktır. Kazanılan English Home Bonus’lar www.englishhome.com.tr adresinde kullanılamayacaktır. Bonus’lar sadece English Home fiziki mağazalarında geçerli olacaktır. English Home

Bonus kampanya fırsatına, Money Bonus, Bonus Genç, Flexi, Bonus Amex ve Bonus kartlar ile katılım sağalayabilirsiniz. ÖNEMLİ NOT : Flexi ve Bonus Genç kart sahipleri SMS ile katılım sağlamaları gerekmektedir. Ek ve Personel kartlar kampanyaya dahil edilmiştir. English Home mağazalarında BEKO ve VERA ÖKC Pos cihazlarından yapılan işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama işleminin Garanti Bankası POS cihazı üzerinden yapılması gerekmektedir. PAVO (INGENICO), HUGİN ve PROFİLO markalı pos cihazlarına sahip English Home mağazaları, Garanti Bankası üye iş yeri terminallerinde Bonus kampanya fırsatından yararlanabileceklerdir. English Home Bonus kampanya fırsatından, Paracard, American Express Card, Bonus Business, ING Bank Bonus, Ticari kart kullanımları, DenizBank Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, Türkiye Finans Happy Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, Teb Bonus, American Express Business Card, Şekerbank Bonus, PTT Bonus, Fibabank Bonus, Abank Bonus, Burgan Bank Bonus, ICBC Bonus kart yararlanamayacaktır. Sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kontör kartlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!