Yapı Kredi Bankasına ait Worldcard kullanıcıları dekorazon.com’dan yapacakları alışveriş ile fırsatlar yakalamakta ve worldpuan kazanmaktadır. Worldpuan kazanmak için en az 150 TL tutarında alışveriş yapmak gerekmektedir. 150 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılar bu kampanya kapsamında 15 TL woldpuan kazanmakta, yapı kredi cüzdan uygulamasının kullanılması ile de 5 TL daha eklenerek hediye puanlar 20 TL’ye çıkmaktadır.

Worldcard Kampanyasının Detayları

Worldcard kampanya kapsamındaki fırsatlardan yararlanmak için 01 Kasım- 31 Aralık 2017 tarihleri arasında dekorazon.com’dan alışveriş yapılması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için müşteriler tek seferde en az 150 TL ve üzerinde alışveriş yapmak durumundadır. Peşin veya taksitli, 150 TL veya üzeri yapılan bu alışverişte müşteriler 15 TL worldpuan hediye kazanacaklardır. Kampanyaya yapı kredi cüzdan uygulaması ile katılan müşteriler ise yine 01 Kasım-31 Aralık 2017 tarihleri arasında kampanyadan yararlanabilecektir. Yine aynı şekilde bir kerede an az 150 TL olacak şekilde peşin veya taksitli yapılacak alışverişlere 15 TL hediye puana 5 TL daha ilave edilerek toplam 20 TL hediye puan kazanabileceklerdir. Yapı kredi cüzdan uygulamasından yararlanabilmek için öncelikle kullanıcılar tarafından bu uygulama iPhone ve Android cep telefonuna indirilmelidir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra müşteriler yapı kredi cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılabilecek ve hediye puanlar kazanabileceklerdir.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasından Kampanyaya Katılma

Yapı kredi cüzdan uygulaması içerisinde BANA ÖZEL alanı bulunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu alanı seçip ardından Kampanyaya katıl butonuna basmalıdır. Bu şekilde kazanılan worldpuanlar 4 Ocak 2018 tarihinde worldcard üzerine yansıtılacaktır. Worldpuanların 15 Ocak 2018 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde kullanılmayan worldpuanlar bir gün sonra geri alınacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!