Kapat
Dacia Kampanya Şubat 2018
Dacia Kampanyaları 164 views 0

Dacia Ekim 2017 Kampanyaları

DUSTER ile %0 Faiz Fırsatı

Ekim ayı içerisinde Duster sahibi olmak isteyen bireyler, manuel vitesli araçlarda 30.000 TL ve 12 aya dek; EDC vitesli araçlarda ise 30.000 TL ve 15 aya dek %0 faiz imkanından yararlanabilirler. Dacia kampanya şartlarına göre belirlenen araçlar için indirim uygulanır.

Daha yüksek kredi ve vade isteği olanlar için yasal sınırın onaylayacağı en fazla kredi miktarı ve en fazla 48 ay vade üzerinden %0,99 faiz oranı ile kredi alabilirler.

 

 

Finansman fırsatı, Duster modelinin alımlarında geçerli olacaktır ve anlaşması olan finans kurumunun koşullarına bağlıdır. Kampanyanın faiz oranları yalnızca MaxxiKoruma ve MaxxiDeğer ile beraber geçerlidir. İki modelden en az birinin satın alınmaması durumunda, anlaşılan finans kurumunun faiz oranı verilir. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi ödeme miktarları, kredi içerisine dahil edilmez. %0,99 faiz ile kampanyanın ödeme oranları, alınacak kredi miktarı ve vadeye bağlı olarak değişiklik gösterir. Kampanya stoklarla sınırlandırılmıştır ve 31 Ekim 2017 tarihine dek, tüm yetkili bayilerde geçerlidir. Daha fazla  bilgi için Dacia Yetkili Satıcıları ile görüşülebilir.

• 30.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.98

• 12.000 TL 36 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.03, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.34

 

Ekim Ayına Özel %0 Faiz Fırsatı

Ekim ayı içerisinde Dokker Combi, Dokker Van, Lodgy ve Logan MCV modellerinden satın almak isteyen bireyler, 12.000 TL ve 12 aya dek %0 faiz imkanından yararlanabilirler.

Daha yüksek kredi ve vade isteği olan bireyler ise yasal sınırın onayladığı en fazla kredi miktarı ve en fazla 48 ay vade üzerinden %1,24 faiz ile yararlanabilirler.

Finansman fırsatı, Combi, Dokker Van, Lodgy ve Logan MCV modellerinin alımlarında geçerli olacaktır ve anlaşması olan finans kurumunun koşullarına bağlıdır. Kampanyanın faiz oranları yalnızca MaxxiKoruma ve MaxxiDeğer ile beraber geçerlidir. İki modelden en az birinin satın alınmaması durumunda, anlaşılan finans kurumunun faiz oranı verilir. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi ödeme miktarları, kredi içerisine dahil edilmez. %0,99 faiz ile kampanyanın ödeme oranları, alınacak kredi miktarı ve vadeye bağlı olarak değişiklik gösterir. Kampanya stoklarla sınırlandırılmıştır ve 31 Ekim 2017 tarihine dek, tüm yetkili bayilerde geçerlidir. Daha fazla  bilgi için Dacia Yetkili Satıcıları ile görüşülebilir.

• 12.000 TL 12 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %0.08, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %0.98

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Dacia Kasım 2017 Kampanyaları

 

Ticari Taksiler İçin Özel İndirim Fırsatları

Ekim ayı içerisinde Dacia markalı ticari taksi satın almak isteyenler, taksiler için özel indirimden ve alınacak kredi miktarı ile vadeye göre değiştirilen uygun faiz oranlarından yararlanabilirler.

Belirlenen indirim fırsatı, Dacia markalı bütün binek araçlar için geçerli olmakla birlikte, yalnızca yasal ticari taksi ruhsatı olan ve taksi plakasının yer aldığı araçlar için geçerli olacaktır. Ticari taksi işlevinde olmayacak, gereken taksi ruhsatı ve plakası alınmadan gerçekleşecek satın alımlar için indirim uygulanamaz.

Kampanyanın faiz oranları yalnızca MaxxiKoruma ve MaxxiDeğer ile beraber geçerlidir. İki modelden en az birinin satın alınmaması durumunda, anlaşılan finans kurumunun faiz oranı verilir. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi ödeme miktarları, kredi içerisine dahil edilmez. %0,99 faiz ile kampanyanın ödeme oranları, alınacak kredi miktarı ve vadeye bağlı olarak değişiklik gösterir. Kampanya stoklarla sınırlandırılmıştır ve 31 Ekim 2017 tarihine dek, tüm yetkili bayilerde geçerlidir. Daha fazla  bilgi için Dacia Yetkili Satıcıları ile görüşülebilir.

Maxxi Garanti Hediyesi

Ekim ayı içerisinde, Orfin Finansman A.Ş.’den kredi alınarak yapılan Dacia markalı binek araçlarının satın işlemlerinde, Maxxi Garanti ürünü Dacia ile hediye ediliyor.

Kampanya 31 Ekim 2017 tarihine dek, belirlenen yetkili bayilerde geçerlidir. Daha fazla bilgi için Dacia Yetkili Satıcıları ile görüşülebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.