Spor ve rahat giyimin avantajlı fiyatlarla buluştuğu marka olan Colins, Maximum kart kampanya fırsatı ile anında 25 TL indirim kazanma fırsatı sunuyor. Ayrıca kampanyaya dahil ekstra 4 taksit fırsatı da sunuluyor. 21 Mart – 4 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyanın detaylarını aşağıda paylaştık.

Kampanyadan yararlanmak için ilk yapmanız gereken

Maximum Mobil uygulamasını cebinize indirip 25 TL indirim kodunu almanız gerekiyor. Sonrasında Colins mağazalarından veya colins.com.tr adresinden 150 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız indirim kodunu kullanarak anında 25 TL indirim kazanıyorsunuz. Kampanyadan yararlanbilmeniz için

Colins sadakat müşteri programına kayıtlı olunması gerekiyor. Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilr ve en fazla 25 TL indirim kazanabilir. 25 TL indirim kodu kampanyada geçerli olan ürün gruplarının perakende satış fiyatı üzerinden uygulanacaktır. İlgili kampanya başka bir kampanya ile birleştirilip kullanılamaz. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır. Değişim ve iade işlemleriniz faturada ki son fiyat üzerinden gerçekleştirilecektir. Maximum mobil uygulaması üzerinden alınan 25 TL’lik indirim kodu kampanya bitiminde kullanıma kapatılarak geçerliliği sonlanacaktır. İş Bankası ve Colins firmasının kampanyada değişilik yapma haklarını veya kampanyayı durdurma haklarını gizli tutar. Colins ve Maximum kart kampanya fırsatında ekstra 4 taksit, Maximiles, MercedesCard, Maximum Kart, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Maximum programına dahil olan Ziraat Bankası kredi kartları ile yapacağınız 2 taksit seçenekli harcamalarınızda geçerli olacaktır. Şirket kredi kartları, Maximum fırsat, MaxiPuan, Vadematik kart ve Aidatsız kredi kartları kampanyaya dahil edilmeyecektir.  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!