Cinemaximum İstanbul’da yaşayan sinema severler için müthiş bir Maximum kredi kartı kampanyası başlatmış durumda. 20 Nisan – 20 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada %5 MaxiPuan kazanma fırsatı sunuluyor.

Cinemaximum bilindiği gibi neredeyse tüm Türkiye’de hizmet veren en büyük sinema salonları zincirlerinden biri. Yıllardır İş Bankası Cinemaximum iş ortaklığı ile bugüne kadar özellikle Maximum kredi kartı sahiplerine çeşitli avantajlı fırsatlar sunmuştur. Sinema bileti hediyesi olsun Puan hediyesi olsun müşterilerinin yüzünü daima güldürmeyi hedeflemiş ve bunu başarmıştır.

20 Nisan – 20 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul’da bulunan tüm Cinemaximum sinema salonlarından Maximum kredi kartı ile yapacağınız sinema bileti harcamalarınıza anında %5 MaxiPuan kazana bileceksiniz. Sadece sinema bileti değil Cinemaximum büfelerinden yapacağınız alışverişlerde de MaxiPuan kazanabilirsiniz. İş Bankası Maximum özelliğine sahip, MercedesCard, Maximum Kart, İş’te Üniversiteli ve İş Bankası bankamatik kartlarınızı kampanya dahilinde kullanarak MaxiPuan kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için her hangi bir şart aranmamaktadır. Harcama yapmanızdan hemen sonra kazanılan

%5 MaxiPuan hemen kartınıza yüklenecektir. Kampanyaya, MaxiPuan ile yapılan ödemeler, Vadematik kartları, Şirket kredi kartları ve Aidatsız kredi kartları ile yapılan işlemlerden MaxiPuan kazanımı yapılamayacaktır. Kampanya 20 Mayıs 2018 (bugün dahildir) Pazar günü sonra erecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!