Carrefour market her iki hafta da bir düzenlediği aktüel ürünler kampanyasında neredeyse binlerce ürüne yer veriyor. Carrefour katalog, yüzlerce kategoride bir çok ürüne indirim fırsatı sağlıyor. Carrefour aktüel kataloğunu siztemizden her daim güncel olarak takip edebilirsiniz. Gelmesini istediğiniz veya memnun olduğunuz - olmadığınız ürünleri sitemizde yorumlayarak diğer alışveriş severlere fikirler verebilirsiniz.

Dünyanın en gelişmiş ve en kapasiteli alışveriş merkezlerinden birisi olan Carrefoursa, kaliteli ve bol çeşitli ürün yelpazesiyle her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Carrefour, Türkiye'de hipermarket alanında ilk olduğundan ve bu kültürü ilk kez ülkeye getiren firma olduğundan yeri tüketicide ayrıdır.

Giyimden, temizliğe, kozmetikten, gıdaya, şarküteriden, unlu mamullere, bebek ürünlerinden, kırtasiyeye kadar, her kategoriden binlerce ürün Carrefour marketlerinde. En iyi ürünü, en iyi fiyatla sunan Carrefoursa her zaman müşteri memnuniyetini en ön sırada tutmuştur. Ürünlerinde güvenilirlik onayı da alan Carrefoursa, her geçen gün gelişerek ve profesyonel ekibiyle hizmet kalitesini artırmaktadır.

Uygun fiyat politikası ile müşterinin yanında olan Carrefoursa, zaman zaman yaptığı indirimli ürün ve kampanyalarla da tüketicinin kalbini kazanmayı başarmıştır. Özellikle Carrefour aktüel ürünleri çokça talep görmekte ve market müşterileri tarafından yakından takip edilmektedir.

Özellikle alışveriş yapmaya vakti olmayanlar için ideal olan ve oturduğu yerden alışveriş yapılmasını sağlayan online mağazacılık hizmeti de sunan Carrefour aktüel ürünlerine de online olarak ulaşabilirsiniz. Online mağaza üzerinden ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize atıp, ister kredi kartı ile, isterseniz kapıda ödeme yöntemi ile ödemenizi yapabilirsiniz. Önemli nokta, size en yakın Carrefour mağazasını seçmektir. Seçtiğiniz market tarafından en kısa sürede siparişleriniz paketlenip size gönderilecektir. Carrefour ayrıcalığını oturduğunuz yerden hissedebilir, avantajlı kampanya ve fiyatlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, marketin sunmuş olduğu Carrefoursa Card ile alışverişlerinizde chip para kazanabilir ve biriken chip paralarınızı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Çeşitli bankalarla anlaşması olan Carreforsa'dan her alışverişinizde chip para biriktirebilir aynı şekilde alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.Dönemsel olarak yapılan indirim günlerinde, her türlü ihtiyacınızı çok uygun fiyatlara alabilir ve aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.