Kapat
Cardfinans Ekim 2017 Kampanyaları
Cardfinans Kampanya 103 views 0

Cardfinans Ekim 2017 Kampanyaları

CardFinans ile Şok Marketleri’nde 20 TL ParaPuan hediye!

CardFinans kampanya için bireysel kart ile 04 Ekim – 31 Ekim tarihleri içerisinde toplam 150 TL ve üzerindeki alışverişlerden ilki için 20 TL tutarında ParaPuan! Katılım için kampanya tarihleri içerisinde SEPET yazarak 2273’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Şok Market için belirlenen tarihler arasında yapılacak QNB Finansbank POS’larından toplam 150TL ve üzerindeki alışverişlerin ilki için kullanıma uygun bir kampanyadır. Tütün ürünleri alımı ve TL/dakika yüklemeleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kişisel banka kartları, ticari banka ve kredi kartları, Artı Paket’e dahil edilmeyen Fix Card’lar ile gerçekleştirilen işlemler, ParaPuan ile yapılan işlemler, sanal kartlar kampanyaya dahil edilmemiştir. Kampanya müşteri bazındadır. Bu nedenle bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa 20 TL miktarında ParaPuan elde edebilir.

Elde edilen ParaPuan’lar kayıt olunduktan sonra harcama yapılan kredi kartı içerisine 2 Kasım 2017 tarihinde yüklenir, Kasım sonuna dek geçerli olur. Kalan ParaPuan’lar 1 Aralık 2017’de geri alınmaktadır.

Ek kart üzerinden yapılan alışverişler ve otomatik ödeme talimatı için, asıl kart kullanıcısının yapması olarak sayılmakta ve elde edilen ParaPuan asıl karta yüklenmektedir.

Kampanya içerisinde alınan ürünlerin iadesi için, yüklenen ParaPuan’lar da geri alınır; ParaPuan’lar harcanırsa, harcanan miktar ParaPuan verilen karta TL borcu şeklinde gönderilir.

Kampanyaya katılmak için gönderilen SMS bütün operatörlerin ilgili tarifeleri ile 1 kısa mesaj ücretinde yansıtılır. Şok Marketler’in bütün kullanıcılarına sunduğu kampanyalar adına yer alan detaylı bilgiler yalnızca Şok Marketleri’nden alınabilmektedir.

 

Şimdiki Faturalar Kazandırıyor!

QNB Finansbank bireysel kredi kartı ile ya da QNB Finansbank vadesiz hesap ile 1 Ekim – 30 Kasım 2017 tarihleri içerisinde verilecek her otomatik fatura tahsilat talimatı adına 15’er TL olmak kaydıyla, hesaplar adına 45 TL, kredi kartı kullanımı adına ise 45 TL, toplam 90 TL ParaPuan fırsatı.

Kampanya 1 Ekim – 30 Kasım 2017 tarihleri içerisinde gerçekleştirilen Otomatik Fatura Ödeme talimatları adına aktif edilir. Finansbank Kampanya zamanı içerisinde iptal edilip yeniden sağlanan talimatlar üzerinden ödül alınamaz.

Her talimat için 15 TL Parapuan olmak şartıyla, bireysel kredi kartı ve hesap içerisinden ayrı olarak en fazla 45 TL değerinde ParaPuan, toplam olarak ise 6 talimat adına en fazla 90 TL değerinde ParaPuan elde edilebilir. ParaPuan ödülüne dahil edilen faturalar farklı kampanyalardan sayılmayacaktır.

Kredi kartı ile sağlanan talimatlardan elde edilen puanlar, fatura ödemesinin ilk ayın son gününde talimatı sağlanan kredi kartına gönderilir. Hesaptan sağlanan talimatlar için elde edilen ParaPuanlar ise, fatura ödemesinin ilk ayın son gününde CF Nakit kartı içerisine aktarılır. CF Nakit kartı olmadığında ParaPuan gönderilmez. Elde edilen ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olarak belirlenmekle birlikte, bu süre sonucunda kalan puanlar geri alınmaktadır.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  CardFinans'tan Morhipo.com'da anında 50 TL indirim Avantajı!

Gerçekleştirilen talimatların 30 Nisan 2018 tarihine dek açık kalması şartı bulunmaktadır. Bu tarihe dek talimatların iptali durumunda elde edilen ParaPuan ödülleri geri alınmaktadır. ParaPuan’ın kullanılması durumunda ise, harcanan puan miktarı kadar kredi kartına ya da vadesiz hesaba borç şeklinde yansıtılır. Kampanyadan yalnızca bir kez faydalanılabilir ve toplamda en fazla 90 TL miktarında ParaPuan elde edilebilir. Kampanyayı kullanan tüm müşteriler belirlenen şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Bireysel ek kredi kartı kullanımları da kampanyaya dahildir. Elde edilen ParaPuanlar ek karta gönderilir. Ödeme tarihinde kartın kullanılabilir limiti veya hesabın miktarı yetersiz olduğu zaman işlem yapılmaz.

FIXCard ile yapılan talimatlarda ödemesi sağlanan her otomatik ödeme talimatı için Otomatik Fatura Ödeme Faizi yansıtılmaktadır. Otomatik Ödeme Faiz oranı aylık %1.84 olarak belirlenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.