Kapat
Vestel’den Bonus Kazanma Fırsatı!
Beyaz Eşya 105 views 0

Card Finans Vestel Kampanyası

Beyaz eşya sektörünün öncü firmalarından olan Vestel 31.05.2017 tarihine kadar 12 aya varan taksit imkanı sunuyor. Card Finans’lılalrın yararlandığı bu kampanyada 100 ile 50.000 TL arasındaki beyaz eşya alışverişlerinde banka tarafından 6 artı taksit, telekomünikasyon dışındaki ürünlerin alımında ise 4 taksit imkanını kaçırmayın! Kampanya detayları ise şöyle:

100 ile 50.000 TL arasındaki 3 ve 6 taksit sayısına ait alışverişler için beyaz eşya alışverişinde artı 6 taksit, telekomünikasyon dışındaki 2 taksitli alışverişlerde ise artı 4 taksit Finansbank tarafından tanımlanmaktadır. Artı taksit kampanyası anlaşmalı Vestel mağazalarına göre farklılık göstermektedir. Para puan aracılığı ile yapılan alışverişler, artı paket dışında kalan Fix kartlar ve bankamatik kartları ile ticari kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Bu kampanyadan yararlanmak için Fix kart ile artı pakete dahil olmak için 0850 222 0900 numaralı hattı arayabilir ya da www.cardfinans.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Artı pakete üye olmanın bedeli aylık 5 TL’dir. Bu tutar her ay Fix karttan tahsil edilmektedir. Bu kampanyaya ait değişikliklerin duyurulması sürecinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Vestel’in başlatmış olduğu kampanyada Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu kampanya dahilinde Vestel yetkili satıcılarından satın alınan ürünlerle alakalı soru, sorun ve itirazlar için 0850 222 4 123 nolu hatta ya da www.vestel.com.tr adresinden iletişime geçilebilmektedir. Vestel kampanya ile ilgili tüm hakları gizli tutmaktadır. İstediği zaman kampanyayı değiştirebilir, iptal ettirebilir ya da sonlandırabilir.

Siz de bir Vestel yetkili satıcısına uğrayın, 12 aya varan taksit imkanlarından faydalanın.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Findeks Kredi Notunu Yükseltmek İçin Neler Yapılabilir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.