Kapat
Card Finans Beko Kampanyası
Beko Kampanyaları 128 views 0

Card Finans Beko Kampanyası

Bir Dünya markası olan Beko Finansbank ile ortak olarak yürüttüğü 12 aya varan taksit kampanyası ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 31.05.2017 tarihinde son bulacak olan kampanyada satın alınacak olan ürünlerin türüne göre 6 ya da 12 aya varan taksit imkanları sunuluyor. Card Finans’lı müşterilerin ayrıcalık yaşadığı Beko dünyasına siz de uğrayın, bu ayrıcalıktan siz de yararlanın.

100 ile 50.000 TL arasındaki 3 ve 6 taksit sayısına ait alışverişler için beyaz eşya alışverişinde artı 6 taksit, telekomünikasyon dışındaki 2 taksitli alışverişlerde ise artı 4 taksit Finansbank tarafından tanımlanmaktadır. Artı taksit kampanyası anlaşmalı Beko mağazalarına göre farklılık göstermektedir. Para puan aracılığı ile yapılan alışverişler, artı paket dışında kalan Fix kartlar ve bankamatik kartları ile ticari kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Bu kampanyadan yararlanmak için Fix kart ile artı pakete dahil olmak için 0850 222 0900 numaralı hattı arayabilir ya da www.cardfinans.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Artı pakete üye olmanın bedeli aylık 5 TL’dir. Bu tutar her ay Fix karttan tahsil edilmektedir. Bu kampanyaya ait değişikliklerin duyurulması sürecinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Beko’nun başlatmış olduğu kampanyada Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya dahilinde Beko yetkili satıcılarından satın alınan ürünlerle ilgili tüm soru, dilek ve şikayetleriniz için 444 0 888 nolu telefonu arayabilir ya da www.beko.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Beko kampanya ile ilgili tüm haklarını saklı tutmaktadır. İstediği zaman kampanyayı iptal edebilir, değiştirebilir ya da sonlandırabilir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  World Kart CarrefourSa Fırsatı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.