Acıktığınızda, soğuk bir içeceğe ihtiyaç duyduğunuzda biraz da değişik tatlara ihtiyacım var fakat dışarıda zaman kaybedip yorulmak istemiyorum dediğinizde tek tıkla Burger King yanınızda. Burger king yine adına yakışır bir şekilde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Sayfada indirimler ve kampanyalar mevcuttur. www.tıklagelsin.com adresinden rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz burger king ve birçok gıda firması ürünlerinin satışta olduğu bir sitedir. Bu site aracılığı ile kolaylık ürün siparişi verebilir ve yemeğinizi ayağınıza getirttirebilirsiniz.
Tıkla Gelsin Nasıl Kullanılır?

Burger King tıkla gelsin sitesine giriş yaptıktan sonra güvenle sipariş verebilmeniz için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Kişisel bilgilerin ve üyelik girişi için e-posta adresiniz istenmektedir. Boş alan bırakmadan doldurduktan sonra “ gönder ” tuşu aktif hale gelecek kaydınız gerçekleşecektir. Hangi ürün dikkatinizi çekiyor ise oradan sipariş verebilirsiniz. Ürün ödemesi kredi kartı ile yapılmaktadır. Tıkla Gelsin Para Puan Nedir? “ Tıkla gelsin ” web adresi üzerinden yaptığınız bir alışveriş sonrasında yapılan harcama tutarının %6 sı kadar para puan kazanılır. Toplamış olduğunuz para puan sonrasında puan tutarında ürün alma hakkına sahipsiniz. Toplamda kazanmış olduğunuz para puan bir ürün tutarını karşılayabilecek kadar olmalıdır. Vermiş olduğunuz her siparişte puan kazanmaya devam edersiniz. Her alış veriş için iki ürün karşılığında para puan kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz puanlar birikir fakat belli bir süre ile tüketilmelidir aksi durumda aralık ayının son günü sıfırlanır. İnternet üzerinden verilen siparişlerin yanı sıra “ ara gelsin ” hizmeti de aktiftir. Yine telefon yolu ile vermiş olduğunuz siparişten de %4 oranında puan kazanmaya devam edersiniz. Para Puan Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Kayıt olduğunuz için kendinize ait sayfanızda birikmiş puanları görürsünüz. Birikmiş puanlar bir ürün alımı için yeterli ise kullanabilirsiniz. Sipariş kısmında ödeme sekmesine gelindiğinde, para puan ile ödeme kısmında 1,75 TL-su, 1,00 TL- Amerikan sezar salata sosu gibi birçok seçenek bulunur. Bunların içerisinden uygun olanı seçip, ödeme işlemine devam edebilirsiniz. Birikmiş puanlarınızla bir tek ürün almak zorunda değilsiniz, aynı puanla birkaç seçenek belirleyebilir, karşısındaki tutarı ödemeden alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme kısmında para puan tutarınızdan harcadığınız kısım düşülür. Ne Yediğinizi Bilmek İster misiniz? www.tıklagelsin.com adresinde satışta olan ürünlerin hangi markaların hangi gıdaları kullanılarak yapıldığı, ürünlerin içerisinde neler olduğu detaylıca tek tek vidolu olarak anlatılmıştır. Tüketicinin aklındaki soru işaretlerini silecek harika bir uygulamadır. Ne yediğimi bilmek istiyorum diyen tüketicinin bir hamburgerin içindeki malzemelerin bile mayonezinden domatesine, marulundan tavuğuna hatta hamburger için gerekli ekmeğin üretim şekli bile videolu olarak anlatılmaktadır. Sıcak ve taze gıdalardan üretimi yapılıp satışa sunulan ve güvenle sipariş verebileceğiniz birçok ünlü markanın lezzetli menüleri yer almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!