Bonus kredi kartı kampanyaları shopigo.com ile devam ediyor. 19 Mart – 20 Nisan 2018 tarihleri arasında shopigo.com sitesinden yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamalarınızda geçerli oalcak ekstra %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

E-ticaret satış siteleri her sektörde olduğu gibi giyim ve spor sektöründe de oldukça fazla rağbet görmektedir. Bundan dolayı markalar devamlı avantajlı kampanyalar düzenleyerek müşteri kazanmaya çalışıyorlar.

shopigo.com siteside bu firmalardan bir tanesi. Bay – Bayan giyim ürünleri başta olmak üzere, spor ekipmanları, parfümler ve teknolojik ürünler gibi bünyesinde bir çok kategoride bir çok marka bulunduruyor. shopigo.com Kampanyasından Nasıl İndirim Kazanırım? İlk olarak shopigo.com sitesine üye olmanız gerekmektedir. Sonrasında alışveriş sepetinizi oluşturup, sepetim ekranında bulunan “İndirim Kuponu Kodu” kutucuğuna

“garantipay20” indirim kodunu yazmanız gerekiyor. İndirim kodunu uyguladıktan sonra sepet tutarından indirimli tutar olarak revize edildikten sonra ödeme işlemini GarantiPay üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bütün adımları doğru uyguladığınız taktirde ekstra %20 indirim kazanmış oluyorsunuz. Ekstra %20 indirim kazanmak için 250 TL ve üzeri sepet tutarınızın olması gerekiyor. Kampanya outlet ve sezon sonu ürünlerinde geçerli olacaktır. Bu kampanya shopigo.com’un diğer kampanyaları ile birleştirilip kullanılamaz. Her sipariş için 1 indirim kuponu kullanılabildiğinden kuponlar birleştirilip kullanılamaz.

Bonus kredi kartı kampanyasında, Bonus Flexi, Bonus Business, American Express, Bonus Genç, Flexi, Bonus, Money ve Miles&Smiles Business kartlar dahildir. Kampanya dahilinde ek kartlarda kullanılabilecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!