Hayat şartları gereği her ürünün hem kaliteli hem de uygun fiyatlısını almak yaşam tarzı olmuş durumda. Üstelik kullanılan birçok kredi kartının kampanyaları da değerlendirilerek ciddi tasarruflar elde edilebiliyor. Bankaların attıkları SMS ya da maillerden katılım sağlanan kampanyalar olası indirim ve puan kazandırıyor. Özellikle Bonus kredi kartı Program Ortaklığı’na bağlı kazanılan puanlar birçok market ya da akaryakıt istasyonunda para olarak da kullanılabiliyor.

Fakat bazen bu kampanyaları takip etmek zor olabiliyor. Atılan SMS ya da maili görmemek, telefona cevap vermemek kampanyaları kaçırma yönünde yapılan hatalardandır. Sitemizde Bonus kredi kartı kampanyalarından haberdar olmak için yapmanız gereken, sitemizi ve sosyal medya sayfalarımızı aktif takip olarak takip etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca sitemize abone olarak güncel yeni paylaştığımız bir çok kampanyayı otomatik sizlere ulaştırabiliyoruz.

Bir program ortaklığı olan bonus pek çok bankanın kartı ile ortak çalışmakta. Dolayısıyla her yerde Bonus kampanya başlıklarını görmek mümkün. Denizbank Bonus veya TEB Bonus kredi kartı kampanyalarıda oldukça revaçta olup bu bankalarda çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu bankaların kampanyalarınıda zitemizden takip edebilirsiniz.

Gıdadan tekstile kadar her sektörde Bonus kredi kartı kampanyalarını güncel ve çok çeşitli olarak görmek mümkün. İndirimler, hediyeler ya da sürpriz puanların kazanılabileceği bu kampanyaların detayları en ince ayrıntıları ile sitemizde bulabilirsiniz. En sık alışveriş yapılan market zincirlerinden en ünlü markaların kampanyalarına kadar her gelişmeden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.