BKM express, tüketicilerin internet üzerinden alış veriş yapmak istediklerinde kart bilgi ve şifrelerini girmeden, çalıştıkları iş yerleri ile paylaşma durumu olmadan ve aynı zamanda kartları yanlarında taşıma durumları olmadan ödeme işlemlerinden yararlanmalarını sağlayan konforlu, kolay ve ücretsiz bir ödeme sistemi olarak dikkat çekiyor. Pratik olmasından dolayı birçok kişi tarafından ilgi ile karşılanan ve yavaş yavaş kullanıma sunulmaya başlayan ve dünya genelinde bazı ülkelerin yoğun bir şekilde kullandığı ödeme katları olarak kullanılıyor.

Faydalı bir kart olan bkm express ücretsiz olarak tüketicilerin hizmetine sunuluyor. Sağlamış olduğu en büyük imkan tüketicilerin kayılı telefon ve e- postaları aracılığı ile sisteme giriş yaparak istedikleri hesaplarını seçerek herhangi bir sorun yaşanmadan ödeme işlemlerini gerçekleştirmeleri sağlanıyor. Tüketicilere sağlamış olduğu faydalar nedeni ile kısa süre içinde hızlı ve güvenli ödeme seçenekleri sunması ile kişilerin zaman kazanmasına neden oluyor. Bkm express incelendiğinde oldukça güvenli kartlar olduğu görülüyor. Kullanıcılar bkm express kartlarını kullanırken kart numaraları ile son kullanma tarihlerini girmelerine gerek kalmadan kullanabiliyorlar.

Kullanıcılar özellikle hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadığı ticaret sitelerine giriş yaparak işlem yapmaktan çekinebiliyorlar. Ancak bkm express kart sayesinde herhangi bir güvenlik açığı olmadan kaliteli bir şekilde ödeme işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Kullanıcılar aynı zamanda kullanmış oldukları kredi kartlarını bkm express kartlarına taşıyarak kredi kartlarını yanlarında taşımaya gerek kalmadan birçok imkandan yararlanmaları sağlanıyor. Aynı zamanda kullanıcılar bkm express kartlarının anlaşmalı iş yerleri ile yapmış oldukları anlaşmalar sayesinde kullanıcıları çeşitli indirimler de bekliyor.

Bkm Ekspress Kartların İş Yerlerine Olan Faydaları

Bkm express kartlarının ücretsiz olmasından dolayı kullanıcılar bu kartlar için herhangi bir komisyon ücreti alınmaz. Kullanıcıların sanal pos özelliklerini kullanmaları için sanal pos kurulumu yapmalarına da gerek duyulmuyor.

Kart üzerinde yapılan işlemler sanal pos üzerinden yapıldığında rapor gibi geri bildirimlerin yapılmasına da gerek duyulmuyor. İş yerleri kendi sitelerine girmek isteyen ancak çekinen kullanıcıları bkm express kartları sayesinde siteye çekebiliyorlar. Bkm express kartlarının sağlamış olduğu hız, güven ve konfor nedeni ile iş yerleri ve iş yerlerine bağlı kullanıcıların birçok alternatiften yararlanmaları sağlanıyor.

Bkm Ekspress Nasıl Kullanılır?

Kullanıcıların öncelikle bkm ekspress'e üye olmaları gerekiyor. Üye olma işlemleri tamamlandıktan sonra ise kullanıcıların kredi kartı ya da bankamatik kartlarını bkm express kartlarını eklemeleri gerekiyor. Kart bilgilerinin eklenmesinden sonra ise cep telefonuna gelen kısa mesaj ya da mail adresine gelen aktivasyon mailinin doğrulanması ile birlikte bkm express kartlarına üye olunarak kullanılabiliyor. Bu işlemlerin neticelenmesinden sonra kullanıcılar bkm express sanal kartlarına ekledikleri kartları kolaylıkla görebiliyor.

Bkm Ekspress Kartlarının Vizyonu

Bkm express katlarının son kullanıcılar için sunmuş olduğu imkanlardan birisi de e-cüzdan özelliğidir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar kendi aralarında ilerleyen süreçte para transferleri de yapabileceklerdir. Artık evden ve iş yerinden çıkarken cüzdan unutma derdi bu özellik sayesinde tarihe karışmış oluyor. Özellikle birçok iş yeri bkm express kartları ile son zamanlarda anlaşmalar yaparak bu kartların kullanımlarının artmasına olanak sağlamıştır.

Bkm express kartları yurt dışında oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Ülkemizde de son yıllarda kullanım sıklığı giderek artış gösteriyor. İlerleyen zamanlarda daha fazla yaygınlaşması beklenen bkm express kartları hem iş yerleri hem de tüketiciler tarafından daha fazla tercih edilir hale geleceği düşünülüyor. Sunmuş olduğu avantajlı imkanlar nedeni ile birçok indirimden de yararlanmak mümkün oluyor.

BMK Express Kampanyaları

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!