Axess kampanya fırsatları BİSU mobil uygulaması iş birliği ile devam ediyor. Damacana su siparişlerinizi BİSU mobil uygulmasından Akbank kredi kartınızı kullanarak vereceğiniz siparişlerde %20 indirim kazanma fırsatı sunuluyor.

Devamlı olarak damacana su siparişi verenler için müthiş bir fırsat olan bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken, 17 Nisan – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında BİSU mobil uygulaması üzeriden mobil ödeme sistemini kullanarak

Akbank kredi kartınız ile tek seferde yapacağınız 40 TL ve üzeri su alışverişlerinizde %20 indirim kazanma şansı elde edebileceksiniz. Axess BİSU %20 İndirim Kampanyası Katılım Koşulları Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak BİSU mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. İndirme işleminden sonra alışverişi tamamlamak için mobil ödeme seçeneğini seçip

Akbank kredi kartınızı tanımlamanız gerekmektedir. Kampanya müşteri bazında düzenlenmiştir. Bundan dolayı bir müşteri kampanyadan her ay bir kez yararlanarak en fazla 45 TL indirim kazanabilir. Kampanya sürecinde ise en fazla toplamda 90 TL indirim kazanabilir.
BİSU mobil uygulaması ile merak ettiğiniz tüm konuları, Bisu Nedir, Nasıl Kullanılır? başlıklı yazımızda inceleyebilirsiniz!
Bir müşteri kampanyaya ay da bir kez katılım sağlayabilecektir. Kampanya ay döngüsü her ayın 17’si olarak belirlenmiştir. Yaptığınız ilk alışveriş tarihi ay döngüsünü belirlemez. Sipariş vereceğiniz su markaları bölgelere göre farklılık gösterebilir. Mobil ödeme seçeneği aktif olan markalardan geçerli olacaktır. Elinizde farklı marka damacana şişesi bulunması durumunda veya hiç boş damacana şişesi bulunmaması durumunda depozito veya değişim ücreti talep edilebilir. Markalarda damacana su fiyatları farklı olabilir. Axess Business kartlar, Wings Business kartlar, Free, Axess, Axess Kobi, Wings ve bu kartlara bağlanmış sanal kartlar kampanyadan yararlanabilecektir. BKM Express üzerinden tanımlı Akbank kartlarınız var ise ve BKM Express üzerinden ödeme işlemi gerçekleştirmeniz durumunda kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bank’O Card Axess ve Neo kartlar kampanyaya dahil edilmemiştir.

BİSU ve Akbank T.A.Ş. firmaları kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı durdurma haklarını gizli tutarlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!