Bisu
sistemi; tek tuşla, akıllı telefon sayesinde sipariş verme işlemidir. Bazen günlük durumlardan ya da iş yoğunluğundan bazı unutkanlıklar yaşarız. Bazen de bayiye ulaşmak zor olur ya da zamanlama hatası yapılır. Bisu sistemini kullananlar, bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamazlar. Bisu kullananlar; en yakındaki açık olan su bayileri hakkında bilgi alırlar, fiyatlar hakkında araştırma yaparlar, tek tuşla sipariş verirler ya da kendilerine uyan markayı seçerler. Bunların haricinde, teslimat zamanını da ayarlamak mümkündür.

Uygulamayı Kullanma Kolaylığı ve İşleyiş Özellikleri

Bisu uygulaması telefona indirilerek kullanılır. Yapılması gereken tek şey, cep numarasının girilmesidir. Daha sonrasında, uygulama rahatlıkla kullanılır. Uygulama indirilirken, herhangi bir ücret ödenmez. Hatta uygulama üzerinden su siparişi vermekle, kişiye ek bir ücret ya da komisyon bedeli yansıtılmaz. Bu uygulama yüklendikten sonra, konumun açık olması gerekir. Konum açık olursa, ilçe ve semt detayları otomatik şekilde görülür. Daha sonra, bulunan semtin iletişim detayları, su markaları ve de fiyatları rahatlıkla incelenir. Sipariş vermek, daha da kolay hale gelir. Uygulama üzerinde belirtilen su fiyatları, tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. Ancak, bayii ve bölge bazında değişimler olabilir. Sipariş verildiğinde, su bedeli kişinin kendi semtindeki bayii fiyatı olarak yansır. Yani hiçbir ekstra ücretin eklenmesi mümkün değildir. Bisu uygulaması sayesinde, teslimat zamanını ayarlayamamak ya da geç kalmak gibi problemlerin önüne geçilir. Teslimat zamanı, kişiler tarafından organize edilir. Ayrıca; bulunulan bölgedeki tüm su markaları da, detaylı şekilde gösterilir. Bütün markaların en uygun fiyatları, kolay bir şekilde ulaşılır ve tercih dilendiği gibi yapılır. Bisu’nun şu anda kullanıldığı şehirler arasında; İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Bursa ve Konya illeri yer alır. Uygulamayı yüklemek isteyenler, Android ve IOS işletimli cihazlar kullanırlar. Iphone modellerinde, tüm IPAD modellerinde, tabletlerde ve de Android 2.2 modellerinde uygulama kolaylıkla kullanılır.

Bisu Uygulamasında Ödeme ve Güvenlik Seçenekleri

Kapıda ödeme yapılması haricinde; BKM Express, kredi kartı ve de Hopi Paracık sayesinde, ödeme yapılır. Mobil ödeme anlaşması olan markalarda da, ödeme geçerlidir. Güvenlik prosedürleri ile alakalı titiz bir çalışma gösteren uygulamada, kişisel bilgiler güvenle saklanır. BiSU Kişisel Verilerin Korunması Kanunu bağlamında, gerekli olan tüm tedbirleri alır ve sistemi uygun şekilde güncelleme faaliyetlerine katılır. Kişisel bilgilerin güvenliği konusunda sıkıntı yaşayanlar ya da bilgi almak isteyenler, sitenin destek mail kanalıyla ya da İstanbul’da yer alan adresine yazılı başvuru yapabilirler. Gerekli olan araştırmalardan sonra, en geç bir ay içerisinde gereken bilgi kişiye ulaşır. Kişilerin için önemli olan diğer bir husus da, sudaki PH değerleri ve analiz raporlarıdır. Daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler; bu hususta, sitedeki kaynak alanlarına bakarak cevap alırlar. BİSU mobil uygulamasını indirmek için 

www.bisu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hopi Nedir, Nasıl Kullanılır ?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!