Kendinize şık kıyafetler almak diğer taraftan da kazançlı çıkmak isterseniz
Bisse

’den alışveriş yaparak bonus kazanabilirsiniz. Tek seferde Bisse’den 250 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda 50 TL bonus kazanacaksınız. Bu kampanya Bonus kampanya olarak sizlerin kazançlı çıkmanızı sağlayacak bir kampanyadır. Bisse mağazasına alışveriş için gittiğinizde yaptığınız alışverişin ödemesini Garanti Bankası’na ait  pos cihazından tek seferde  gerçekleştirdiğinizde bu 50 TL’lik bonus ödülünü kazanacaksınız.  Kampanyalardan kazanılan bonusların kullanımı bu kampanyaya dahil değildir.   Kampanya Süresi Hakkında Bilgi

Bonus kampanyalar içerisinde sizlerin en kazançlı çıkacağınız Bisse’den Bonus kazanma kampanyasının katılı süresi 1 Kasım 2017-30 Kasım 2017 tarihleri arasındadır. Bu tarihler arasında yapılan başvurudan sonra alışverişten kazanılan bonusların harcanması için geçerli süre ise 1 Kasım 2017-10 Aralık 2017 arasındadır. Bu tarihler arasında harcanmayan  bonuslar 11 Aralık 2017 tarihi itibariyle silinecektir. Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir? Bonus kampanya olarak katılacağınız bu kampanyada Bisse’den alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım için BonusFlaş üzerinde bulunan “hemen katıl” kısmını tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.  Başvuru işlemlerinizi tamamladıktan sonra yapacağınız alışverişinizde tek seferde 250 TL ve üzeri çekimlerde Bonustan 50 TL bonus hediye kazanabilirsiniz. Alışverişten hemen sonra hediye bonus karta aktarılacaktır.  Kazanılan bu hediye 50 TL bonusun harcanması için belirlene tarih 10 Aralık 2017’dir. Kazandığınız bu bonusları Bisse mağazalarında harcayabilirsiniz. Bir kişi bu kampanyalardan sadece bir kez yararlanabilir. Bonus kampanyasından toplamdan en fazla kazanılacak miktar 50 TL olarak belirtilmiştir. Bonus kampanya çerçevesinde Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.  Bonus Business kart sahipleri için BonusFlaş ile katılım konusu sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları geçerli olmaktadır.  Bu kampanyaya Bonus kart sahibi olan kişi bir kez katılabilmektedir. Birden fazla katılımın belirlenmesi halinde kazanılan bonuslar iptal edilmektedir. Alışverişte alınanları iadesi durumunda verilen bonuslar geri alınmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (2)

ömer ertosun

22 Ocak 2018, 01:22

Erkek giyim dedinmi akla ilk gelen isimdir Bisse adamlar kaliteli kumaştan kaliteli elbiseler yapıyorlar. Neden pahalı diyenlere şaşırıyorum ne olacaktı ferrari aracı 50 binemi vereceklerdi size :)

Cevap Ver

tahsin yağmur

20 Ocak 2018, 08:58

Gömlek dedinmi başka marka tanımam takım elbise ve kravatları da güzel ancak ben nedense gömlek için hep tercih ediyorum. Birde verdiğiniz paraya değiyor uzun süre yıpranmadan kullanabiliyorsunuz.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!